פרסום באינטרנט וברשתות החברתיות

כמעט שכבר אין צורך להכביר במילים על פייסבוק והמשמעות שלה בחיים המודרניים. נדמה לנו שכולם שם: החברים, המשפחה, הבוסים, הקולגות, הדודה מאמריקה והחבר שעזב לאוסטרליה. במידה רבה זה נכון, ונתוני השימוש מהשנים האחרונות הרקיעו שחקים. בתור הרשת החברתית המובילה בעולם, פייסבוק הפכה גם לשטח הפרסום המבוקש ביותר, ועל כך גם מתבססות ההכנסות שלה. פייסבוק היא במידה רבה חברת פרסום, והיא פותחת בפני המפרסמים עולם חדש של אפשרויות פרסום מלהיבות. כדי שלא לאבד את הידיים והרגליים בתוך הג'ונגל החדש של פייסבוק, חברת אדגו פרסום ושיווק באה לעזרתכם, ואנחנו נוכל לעזור לכם להפיק את המודעה המתאימה בתקציב המתאים. הכלים הטכנולוגיים שמעמידה פייסבוק בפילוח קהל היעד, יחד עם הניסיון של אדגו פרסום ושיווק בע"מ יאפשרו לכם להגיע לקהל הנכון ולהמיר אותו ללקוחות.

רוצים טביעת רגל של העסק שלכם בפייסבוק עכשיו? התקשרו מיד לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ בטלפון 1800-800-557, שם הצוות שלנו יקשיב לצרכיכם, יענה על שאלותיכם ויבנה עבורכם הצעת מחיר

חשיפה: החשיפה לפייסבוק עצומה. מעבר לכ-4 מיליון משתמשים ישראליים, גם מי שאין לו פייסבוק מקבל מידע על המתרחש שם דרך אמצעי התקשורת האחרים. בפייסבוק, פרסומת אחת יכולה להגיע למאות אלפים אם לא יותר.

קהל: הקהל הרחב ביותר. כמחצית מהאוכלוסייה, כמעט מכל שכבותיה, או לפחות כל אלו שנגישים למחשב ולאינטנרנט נמצאת שם. ייחודו של הפייסבוק הוא באפשרויות הרבות שנותנת הפלטפורמה לפרסום ממוקד ומפולח, יחד עם האפשרות לקבל פרטים רבים על קהל היעד שלכם. כך תוכלו להתאים את הפרסומת שלכם לקהל יעד ספציפי בקלות רבה. עם זאת, בשנים האחרונות מתייצב אפיון הקהל על קהל בוגר יחסית, בעוד בני הנוער יותר מוביליים וממהרים להשתמש ברשתות חברתיות אחרות.

מאפיינים: המאפיין הבולט של הפרסום בפייסבוק הוא עושר הכלים והאפשרויות שעומדות בפני המפרסם. סוגים שונים של פרסומות, חשיפה לקהלים משתנים, ניתוח על פי קהל יעד, על פי זמן, על פי תכנים ועוד ועוד. תכני הפייסבוק מקיפים את הכל: מחדשות ואקטואליה, פוליטיקה וספורט, לנושאים אישיים ומשפחתיים, ועל כן הפלטפורמה פשוט מושלמת לכל פרסום. עם זאת, חשוב להכיר גם את אופי התפוצה המהיר בפייסבוק, התגובות המהירות של הקהילה המקוונת לתכנים בעלי מסרים בעייתיים, ואת המגבלות על חלק מהתכנים שמציבה החברה.

מי מפרסם: כולם מפרסמים. מפרסמים רבים פשוט לא יכולים להרשות לעצמם לפספס את הקהל העצום, כאשר אפשר בקלות יחסית להגיע בדיוק לקהל היעד שאנו מעוניינים בו. האופי הנגיש מאפשר גם לחברות ענק וגם לעוסק העצמאי לפרסם בפייסבוק.

סגנון: אופיו האישי של התוכן בפייסבוק נותן מקום לכל סגנון שעולה על דעת המפרסם.

למה כדאי: ישראלים רבים יותר ויותר, בוודאי בתחומי גיל מסויימים, נחשפים לתקשורת רק דרך הפייסבוק. בפייסבוק יש קהלים שלמים שאפשר להגיע אליהם רק שם.

פנו אלינו בחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ ואנחנו נבנה עבורכם את תוכנית הפרסום המתאימה עבורכם בפייסבוק.
אפקטיביות והמרה – המקצוענים של אדגו עובדים בשבילכם והמספרים? מדברים בעד עצמם

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557