רשת ב 95.5FM

רשת ב' היא רשת האקטואליה המובילה, המשפיעה והמואזנת ביותר בישראל נכון ל-2015. רשת האקטואליה המרכזית של קול ישראל נהנית מאחוז האזנה של כ-24%, ושומרת על יציבות על אף הקשיים והשינויים ברשות השידור. לרשת ב' תוכניות דגל בתחום האקטואליה המשפיעות על סדר היום התקשורתי והחדשותי, המקפידות לעסוק במגוון נושאים אקטואליים ומביעות קול עיתונאי חד וברור. גם שדרניה ועובדיה של הרשת נהנים ממוניטין עיתונאי ללא פשרות, ולאחרונה אף הוכרז כי קרן נויבך, מהשדרניות המובילות של הרשת, היא זוכת פרס סוקולוב לעיתונות השנה. לאור הפופולריות הגבוהה של התחנה בקרב מאזיני הרדיו, הפרסום ברשת ב' יעיל עבור כל מי שמחפש חשיפה רחבה למוצר שלו. היעזרו בחברת אדגו פרסום ושיווק, ואנחנו נפיק עבורכם תשדיר שיזכה לחשיפה ארצית.

רוצים לפרסם את התשדיר שלכם ברשת ב' 95.5 FM? התקשרו עכשיו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ בטלפון 1800-800-557, והצוות שלנו יענה על כל שאלותיכם, ויניח לפניכם את הצעת המחיר הטובה ביותר בשוק

תפוצהרשת ב' היא רשת ממלכתית המשודרת ונקלטת בכל רחבי הארץ, בתדרים שונים בהתאם לאזורי הקליטה. התחנה מדורגת במקום השני בדירוג התחנות המואזנות ביותר, ובמקום הראשון בקרב תחנות האקטואליה, עם 24% האזנה.

קהל: רשת ב' 95.5 FM פונה כמובן לקהל רחב ככל שניתן, מכל הגילאים ומכל שכבות האוכלוסייה. עם זאת, כמובן, העיסוק באקטואליה מושך בעיקר קהל מבוגר יותר ומבוסס יותר.

מאפייניםרשת ב' מתאפיינת בעיסוק באקטואליה, בקו עיתונאי לא מתפשר אך ממלכתי. התחנה משדרת במשך רוב היום תוכניות אקטואליה או כאלו שעוסקות בחדשות מזוויות אחרות, עולמיות, תרבותיות או חדשות ספורט.

מי מפרסם: ברשת ב' כולם מפרסמים. הפופולריות יחד עם האפשרות לפרסום מסחרי וחסויות מאפשרת למפרסמים רבים, גדולים וקטנים, למצוא את מקומם ברשת ב'.

סגנוןסגנונה של הרשת ממלכתי תוך הקפדה על קו עיתונאי מקצועי וברמה גבוהה.

למה כדאירשת ב' היא התחנה המואזנת ביותר המאפשרת פרסום מסחרי וחסויות, כך שהיא פלטפורמה טובה לפרסום יעיל הפונה לקהל הרחב, ומעניקה אפשרויות פרסום רבות לכל סוגי המפרסמים.

אדגו פרסום ושיווק מפיקה תשדירי שירות מקצועיים ואיכותיים ומספקת לכם מעטפת כוללת המכילה: כתיבת ג'ינגל, הלחנה, הקלטה ושירות מהיר ומקצועי תוך 48 שעות עד שהתשדיר מוכן לעלות לאוויר! בעזרתנו, תוכלו לפלח נכון את קהל היעד, לפרסם בתוכניות רלוונטיות וליצור חשיפה אופטימלית בתקציב מוגדר מראש. אם פרסום ברשת ב' 95.5 FM זה מה שאתם צריכים, אנחנו הכתובת שלכם

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557