רכש מדיה

רכש מדיה הוא שלב חשוב בניהול הקמפיין שלכם, ורכישת מדיה מראש עבור הלקוח היא המומחיות שלנו ונועדה לתת ללקוחותינו מקסימום חשיפה במינימום עלות. תכנון מדויק ורכש מדיה מראש יביא לניצול מושלם של תקציב הפרסום שלכם מבלי להוריד באפקטיביות.

מה צריך כדי לבצע רכש מדיה יעיל ? הדבר החשוב ביותר חברה שתספק לכם את כל השירותים תחת קורת גג אחת, חברה עם ניסיון מוכח וקבלות בשטח.

אדגו פרסום ושיווק היא הכתובת שלכם !

לאדגו היכרות מעמיקה עם השוק כולל כל השחקנים המרכזיים – עיתונות מודפסת (ארצית ומקומית) מוספים ומגזינים מקצועיים ועיתונות בשפה זרה. לאדגו פרסום ושיווק ניסיון רב ברכש מדיה בטלויזיה, רדיו, שלטי חוצות וכמובן במדיה דיגיטלית. אדגו פרסום ושיווק פועלת כ- 25 שנים בתחום היא שחקן מרכזי ומכירה אותו לפני ולפנים
התאמת המדיה למסר\ קמפיין שלכם (ייעוץ) – הניסיון של אדגו פרסום ושיווק בתחום יביא לכם את הדיוק שאתם צריכים בפריסת המדיה שלכם, איפה כדאי, מתי ואיך להתאים נכון מסר לקהל היעד
אסטרטגיה אפקטיבית – תכנון המדיה הוא כלי אפקטיבי, וקמפיין יעיל הוא קמפיין שמביא תוצאות – לכן אתם צריכים מומחים שידעו לעשות את העבודה במינימום עלות ומקסימום תועלת.

רכש מדיה מראש לחברות וגופים ציבוריים היא חלק מהאסטרטגיה השיווקית שלנו ומוקצב לה תקציב וזמן שכל מטרתו למקסם את הפוטנציאל המכירתי של החברה המוצר או הנושא שיש לקדמו. חשיבה אסטרטגית נכונה ורכישת מדיה מראש היא נדבך חשוב ומצריך מקצוענות ידע וניסיון בתחום. את כל אלה את מקבלים באדגו

אנו מתמחים ברכש מדיה לארגונים קטנים ובינוניים ומעניקים להם כלי חסכוני וממוקד שמצמצם את אי הוודאות של חלק מהלקוחות . אנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו ובכל זמן נתון הם יכולים לקבל נתונים בדבר הפרסום בזמן אמת . אדגו פרסום ושיווק מציעה איתנות וביטחון שאתם בידיים טובות. שהדבר מגובה בהמלצה של מאות לקוחות מרוצים זה חשוב שבעתיים . הניסיון שלנו וההיכרות העמוקה עם גופי המדיה השונים מעניקים לכם עוד ערך מוסף:

  • מחירים מעולים ללא תחרות!
  • הטבות מיוחדות ללקוחותינו!
  • שטחי פרסום כבונוס מיוחד!

משתלם לפרסם מודעה בעיתון! התקשרו אלינו עכשיו לקבלת ייעוץ חינם והצעות פרסום אטרקטיביות
1800-800-557

 
שוק הפרסום היום הוא דינאמי ומאפשר תחרות, חברות רבות קמות וצצות מתוך חשיבה שעסקי הפרסום הם קלים. אך הניווט במיים הסוערים של השוק הזה אינו פשוט בכלל. 25 שנות הניסיון ברכש מדיה שאדגו פרסום ושיווק מציעה האיתנות והביטחון שאתם בידיים טובות, בעיקר כאשר זה מגובה בהמלצה של מאות לקוחות מרוצים.

מה כולל רכש מדיה?
ניתוח קהל היעד והרגלי צריכת המדיה שלו – כדי לדעת איפה לפרסם על מנת שהפרסום יגיע לקהל היעד צריך להתאים לו קמפיין למדיה הפופולארית ביותר של הקהל, או לתמהיל נכון של מספר אמצעי מדיה.
ההחלטה על המדיה המתאימה – הבחירה במדיה תשפיע על אופן העברת המסר שהוגדר לקמפיין, יש הבדל גדול בין העברת מסר בעיתון, בשלטי חוצות, ברדיו, בטלויזיה או במדיה הדיגיטלית.
רכש מדיה – חלוקת התקציב של אמצעי המדיה השונים ובניית התמהיל הנכון בעלות המשתלמת ביותר.

מהיום זה פשוט ויעיל' אדגו פרסום ושיווק –

כל המודעות, כל הפרסומות, כל ההטבות