רדיו קול רקע 96FM

פרסום ברדיו קול רגע 96 FM

פרסום תשדיר ברדיו קול רגע הוא דרך טובה לגעת בקהל ייחודי בצפון, עם פרסום זול וממוקד שאפשר להשיג רק בתחנה קטנה, ביתית, חמימה ומקומית כמו רדיו קול רגע. רדיו קול רגע 96 FM משדר באזור הצפון, הגליל והעמקים, כולל טבריה ויישובי הגולן. התחנה מתהדרת בצוות חדשות הנטוע בשטח, ובקשר ההדוק שלה עם הקהילה. אופי פריסתה מאפשר הגעה לקהלים מגוונים, מכל שכבות האוכלוסייה, בערי הצפון וביישובים, בקיבוצים, במושבים ובכפרים, עם תכנים הנוגעים לתושבים באופן מיוחד. שיתוף הפעולה של התחנה עם 103 FM, התחנה האזורית הגדולה בישראל, מאפשר לה לספק תכנים ברמה גבוהה, ולהתמקד בהפקת תכנים מקומיים איכותיים, לצד שידור תוכניות מוזיקה רבות וקידום סצינת המוזיקה בצפון הארץ.
התקציבאים של אדגו פרסום ושיווק בע"מ ישמחו ללמוד על הקמפיין שלכם ולסייע לכם בבניית קמפיין נכון מתוך חשיבה אסטרטגית, הבנת היעדים שלכם ומקסום התוצא ולבחון הכין כדאי לכם לפרסם. אם רדיו קול רגע 96FM הוא המקום עבורכם, אנחנו באדגו יודעים בדיוק איך לעשות את זה נכון.

רוצים לפרסם תשדיר ברדיו קול רגע 96 FM? התקשרו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ בטלפון 1800-800-557, והצוות שלנו יענה על שאלותיכם, ויציע לכם הצעת מחיר אטרקטיבית

תפוצהרדיו קול רגע משדר ברחבי צפון הארץ, הגולן, הגליל, העמקים, טבריה ועמק הירדן. בשנה האחרונה נהנתה התחנה מכ-1.6% חשיפה.

קהלהקהל בצפון הארץ מגוון, והתחנה מנסה להגיע לכולם. בין אם תושבי הערים או היישובים הקטנים, יהודים וערבים, בהר ובעמק.

מאפיינים: תחנת רדיו קול רגע 96 FM היא תחנה אזורית המתאפיינת בניסיון לפנות לקהל רחב ככל שניתן באזור תפוצתה. על כן, היא נהנית מתכנים בהפקת רדיו 103 FM, תחנת הרדיו האזורית הגדולה ביותר בישראל, ומתמקדת גם בהפקת תכנים מקומיים. התחנה מפעילה צוות חדשות ואקטואליה מקומי, ומבטיחה להביא לידיעת התושבים כל סיפור מקומי ראוי, ובזמן אמת ככל שניתן. התחנה נותנת את חסותה למפעלי מוזיקה ואמנות שונים באזור הצפון וככלל, פונה בלוח שידוריה לקהל מגוון ורחב, שהמאחד אותו הוא העניין בנעשה בצפון.

מי מפרסםכתחנה ייחודית לנוף צפון ישראל, אפשר למצוא בתחנה מפרסמים המכוונים לקהל היעד של הצפון בפרט. בתוך כך, מפרסמים בתחנה גם רשתות גדולות הפרושות בצפון הארץ וגם מפרסמים מקומיים יותר, שרק בתחנה מקומית כמו קול רגע 96 FM יכולים למצוא את מקומם הראוי.

סגנון: כמרבית התחנות האזוריות, רדיו קול רגע שומר על סגנון צעיר, קליל ועדכני, הנגיש לקהל הרחב.

למה כדאי: יתרונותיה של התחנה בחיבור הבלתי אמצעי שלה לשטח החדשותי בצפון הארץ, ודווקא היותה קטנה, חמימה וביתית, הופך אותה לבית חם לעסקים רבים.

אדגו פרסום ושיווק מפיקה תשדירי שירות מקצועיים ואיכותיים ומספקת לכם מעטפת כוללת המכילה: כתיבת ג'ינגל, הלחנה, הקלטה ושירות מהיר ומקצועי תוך 48 שעות עד שהתשדיר מוכן לעלות לאוויר! בעזרתנו, תוכלו לפלח נכון את קהל היעד, לפרסם בתוכניות רלוונטיות וליצור חשיפה אופטימלית בתקציב מוגדר מראש. אם פרסום ברדיו קול רגע 96 FM זה מה שאתם צריכים, אנחנו הכתובת שלכם

הדרך אל המאזין מתחילה אצלנו
התקשרו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ
אנחנו נפרסם את התשדיר שלכם ברדיו קול רגע 96 FM

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557