רדיו קול חי 93FM

פרסום לציבור הדתי והחרדי

רדיו קול חי 93 FM, אחת מהתחנות החרדיות הספונות תחת כנפי הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו, הפכה בשנה האחרונה לתחנה הפופולרית ביותר בקרב הציבור החרדי.
רדיו קול חי משדרת במתכונת של רדיו אזורי ונקלטת באזור המרכז ובאזור ירושלים. למרות זאת, כאמור, התחנה שומרת על פופולריות גבוהה ותפוצה רחבה בקרב קהל היעד שלה.
לוח השידורים של רדיו קול חי מורכב מתוכניות מגוונות הפונות לקהל הדתי והחרדי, כמו גם הקהל המסורתי. במסגרת זו התחנה עוסקת בחדשות ובאקטואליה, בתוכניות בידור מותאמות לקהל, מגישה תוכניות העוסקות בנושאי יהדות, הלכה ולימוד, וגם תוכניות מוזיקה חסידית. אין ספק שהפופולריות הגואה של התחנה ממצבת אותה כנקודת זינוק נוחה לכל מי שמעוניין לפרסם לקהל החרדי. אדגו פרסום ושיווק מכירה את קהל היעד והצוות שלנו מיומן בעבודה מול הקהל הדתי והדרישות הספציפיות שלו.

רוצים לפרסם את התשדיר שלכם ברדיו קול חי 93 FM? התקשרו עכשיו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ בטלפון  1800-800-557, והצוות שלנו יענה על כל שאלותיכם ויספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית

תפוצה: התחנה משודרת באזור המרכז ובאזור ירושלים, ובשנה האחרונה זינקה והפכה לתחנה הפופולרית ביותר בקרב הציבור הדתי והחרדי, עם 5.6% חשיפה.

קהלכאמור, התחנה פונה במוצהר לקהל הדתי, המסורתי והחרדי ותכניה מתמקדים בקהל זה.

מאפייניםהתחנה מקפידה על תכנים המותאמים לקהל החרדי. במסגרת זו משודרות בתחנה תוכניות אקטואליה לצד תוכניות בידור ודת, תוכניות מוזיקה חסידית או מזרחית חרדית ותכנים דומים.

מי מפרסםהפרסום בתחנת רדיו קול חי מתאים במיוחד לבעלי עסקים הפונים באופן מיוחד לקהל החרדי, בדגש על הקהילות הגדולות בירושלים ובבני ברק.

סגנון: סגנונה של התחנה מותאם לקהל החרדי.

למה כדאי: הזינוק בפופולריות של תחנת רדיו קול חי 93 FM הופך את התחנה לבחירה הראשונה עבור מפרסם המעוניין לפנות אל הקהל החרדי והדתי. בקרב קהל שחלקו צורך אך ורק את רדיו קול חי, הפרסום בתחנה אפקטיבי במיוחד במטרה לפנות לאותו קהל מאופיין.

אדגו פרסום ושיווק מפיקה תשדירי שירות מקצועיים ואיכותיים ומספקת לכם מעטפת כוללת המכילה: כתיבת ג'ינגל, הלחנה, הקלטה ושירות מהיר ומקצועי תוך 48 שעות עד שהתשדיר מוכן לעלות לאוויר! בעזרתנו, תוכלו לפלח נכון את קהל היעד, לפרסם בתוכניות רלוונטיות וליצור חשיפה אופטימלית בתקציב מוגדר מראש. אם פרסום ברדיו קול חי 93 FM זה מה שאתם צריכים, אנחנו הכתובת שלכם

הדרך אל המאזין מתחילה אצלנו
התקשרו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ
אנחנו נפרסם את התשדיר שלכם ברדיו קול חי 93 FM

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557