רדיו צפון ללא הפסקה 104.5FM

רדיו צפון ללא הפסקה 104.5 FM היא תחנת בת של רדיו ללא הפסקה 103 FM, תחנת הרדיו האזורית הגדולה בישראל. רדיו צפון ללא הפסקה נקלטת כבר מחדרה ועד מטולה, כולל הגליל העליון, הגליל התחתון, עמק זבולון, אצבע הגליל והגולן. בחלק מהאזורים היא נקלטת בתדר 101.5. חלק גדול משידוריה הם שידורי סינדיקציה של תכני תחנת האם, רדיו ללא הפסקה 103 FM, הנחשבים בין תכני הרדיו הפופולריים ביותר. חלקם הנוסף של השידורים הוא תוכניות מקומיות, הכוללות תוכניות מוזיקה, וגם תוכניות אקטואליה ומגזין המיועדות במיוחד לתושבי הצפון. בשנה האחרונה נהנתה התחנה מעלייה בחשיפה באזור הצפון. לכן, בואו לפרסם את התשדיר שלכם ברדיו צפון ללא הפסקה, בעזרת החברה המקצועית ביותר בתחום הפרסום ברדיו – אדגו פרסום ושיווק בע"מ. אנו נסייע לכם למצוא את המדיה הנכונה ביותר כדי להגיע לתוצאה האפקטיבית ביותר ונוכל להציע לכם הצעות אטרקטיביות במחירים חסרי תקדים.

רוצים לפרסם תשדיר ברדיו צפון ללא הפסקה 104.5 FM? התקשרו ל- 1800-800-557 חברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ, הצוות שלנו יענה על שאלותיכם ויבנה לכם הצעת מחיר אטרקטיבית

תפוצה: התחנה משודרת ברחבי צפון הארץ, מחדרה ועד אצבע הגליל והגולן, ובכלל זאת הגליל התחתון, הגליל העליון והעמקים. בשנה האחרונה התחזקה התחנה והגיעה ל-1.8% חשיפה, מגמה שעשויה אף לעלות.

קהלכתחנת בת של רדיו ללא הפסקה 103 FM, התחנה פונה לקהל רחב ומגוון מאוד, בעזרת שלל תכנים מתחומי האקטואליה והחדשות, ועד הספורט, המגזין וההומור, ובדגש על תכנים מקומיים המיועדים לתושבי הצפון על כל גווניהם.

מאפייניםהתחנה מתאפיינת כאמור בשידור תכנים של רדיו 103 FM בסינדיקציה לצד תוכניות מוזיקה רבות והפקות מקומיות. כך מתחזקת התחנה זווית מקומית לצד זווית כלל ארצית, קשר לקהילה לצד מבט כוללני, וגם איכות תכנים גבוהה ומגוון רחב של תוכניות. בין היתר התחנה משדרת את תוכניות הדגל של רדיו ללא הפסקה, כדוגמת תוכניתו של נתן זהבי, או תכנית הספורט הפופולרית.

מי מפרסם: כחלק מהאימפריה שהיא רדיו ללא הפסקה, רדיו צפון ללא הפסקה 104.5 FM נהנה משלל מפרסמים הממוקדים באזור הצפון. במסגרת זו התחנה היא בית גם לרשתות גדולות, וגם לשלל עסקים מקומיים המספקים שירותים ומוצרים שונים.

סגנוןבהתאם לתחנת האם, 103 FM, גם סגנונה של רדיו צפון ללא הפסקה 104.5 FM הוא קליל, נגיש ופונה לקהל הרחב ביותר.

למה כדאיהפופולריות הגואה של רדיו ללא הפסקה מגיעה גם לצפון. אחוזי החשיפה של רדיו צפון ללא הפסקה עולים וזה הזמן להצטרף ולהגיע לתחנה פופולרית, רחבה, אך ממוקדת בתושבי הצפון.

אדגו פרסום ושיווק מפיקה תשדירי שירות מקצועיים ואיכותיים ומספקת לכם מעטפת כוללת המכילה: כתיבת ג'ינגל, הלחנה, הקלטה ושירות מהיר ומקצועי תוך 48 שעות עד שהתשדיר מוכן לעלות לאוויר! בעזרתנו, תוכלו לפלח נכון את קהל היעד, לפרסם בתוכניות רלוונטיות וליצור חשיפה אופטימלית בתקציב מוגדר מראש. אם פרסום ברדיו צפון ללא הפסקה 104.5 FM זה מה שאתם צריכים, אנחנו הכתובת שלכם

הדרך אל המאזין מתחילה אצלנו
התקשרו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ
אנחנו נפרסם את התשדיר שלכם ברדיו צפון ללא הפסקה 104.5 FM

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557