רדיו חיפה 107.5FM

רדיו חיפה 107.5 FM הוא הרדיו האזורי המרכזי באזור המטרופולין השלישי בגודלו במדינה, אזור חיפה והמרכז. על כן, נקל לראות כי פרסום התשדיר שלכם ברדיו חיפה הוא כרטיס הכניסה שלכם לאחד מהאזורים המשמעותיים בשוק הישראלי. תחנת רדיו חיפה 107.5 FM מתאפיינת בתכנים מקומיים במובהק, הרלוונטיים לתושבי חיפה, הקריות ואזור המפרץ, לצד שידור תוכניות בסינדיקציה מבית היוצר של רדיו תל אביב 102  FM. כמו רדיו תל אביב, גם רדיו חיפה 107.5 FM מחזיק בקו אופייני המכוון בין היתר לצעירים, ומבחינה מוזיקלית מתמקד בשידור להיטים עכשוויים ממיטב מוזיקת הפופ העולמית והמקומית, לצד רצועות להיטים מכל הזמנים, בעיקר בסופי השבוע. היעזרו עכשיו בשירותי אדגו פרסום ושיווק בע"מ, החברה המקצועית ביותר בתחום הפרסום ברדיו, ותמצאו את התשדיר שלכם במקום הנכון לכל עסק באזור חיפה, המפרץ והצפון.

רוצים לפרסם עכשיו את התשדיר שלכם ברדיו חיפה 107.5 FM? התקשרו עכשיו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ בטלפון 1800-800-557, והצוות שלנו ישמח לענות על כל שאלותיכם, ויציע לכם את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר עבורכם

תפוצה: תחנת רדיו חיפה 107.5 FM משודרת באזור חיפה, הכרמל, הקריות והמפרץ והיא נהנית מכ-3.5% חשיפה, נתון אופייני לתחנה אזורית. בשל היותו של האזור אחד המטרופולינים הגדולים בישראל, רדיו חיפה מגיע בסופו של דבר למעגלים רחבים של תושבי האזור.

קהלרדיו חיפה פונה לכל שכבות האוכלוסייה, ומבקש לשדר תכנים מגוונים הרלוונטיים לתושבי אזור חיפה והמפרץ. עם זאת, כתחנה הפועלת בסינדיקציה עם רדיו תל אביב, גם רדיו חיפה מאופיין בקו צעיר ועדכני, עיקר הקהל אליו פונים התכנים.

מאפייניםכאמור, מדובר ברדיו בעל קו פופולרי, צעיר ועדכני, המתמקד בשידורי תוכניות מלל העוסקות באקטואליה רכה, תוכניות מגזין וספורט, ובעיקר מוזיקה. הרדיו שם דגש על מוזיקה עכשווית ופופולרית. כמו כן, לצד שידור בסינדיקציה של תוכניות בהפקת רדיו תל אביב, אותן מובילים בכירי השדרנים בישראל, הרדיו מתמקד גם בתכנים ייחודיים לתושבי חיפה, הכרמל והמפרץ. את הקו הצעיר והפנייה לקהל הצעיר, משלימות גם רצועות שידור בהפקת צעירים מקומיים תוך פנייה מובהקת לתושביה הצעירים של חיפה.

מי מפרסם: שלל בעלי עסקים, ספקי שירותים ומוצרים בדגש על כאלו הרלוונטיים לאזור חיפה והצפון.

סגנון: רדיו חיפה 107.5 FM עובד כתחנת רדיו אזורית לכל דבר, ולכן מתאפיין בנגישות גבוהה, פנייה לקהל רחב וסגנון קליל.

למה כדאי: חיפה והמפרץ הוא המטרופולין השלישי בגודלו בישראל, ופרסום ברדיו חיפה הוא דרך מובהקת לשים את העסק או השירות שלכם על המפה של הכרמל.

אדגו פרסום ושיווק מפיקה תשדירי שירות מקצועיים ואיכותיים ומספקת לכם מעטפת כוללת המכילה: כתיבת ג'ינגל, הלחנה, הקלטה ושירות מהיר ומקצועי תוך 48 שעות עד שהתשדיר מוכן לעלות לאוויר! בעזרתנו, תוכלו לפלח נכון את קהל היעד, לפרסם בתוכניות רלוונטיות וליצור חשיפה אופטימלית בתקציב מוגדר מראש. אם פרסום ברדיו חיפה 107.5 FM זה מה שאתם רוצים, אנחנו הכתובת שלכם.

הדרך אל המאזין מתחילה אצלנו
התקשרו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ
אנחנו נפרסם את התשדיר שלכם ברדיו חיפה 107.5 FM

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557