רדיו אמצע הדרך 90FM

רדיו אמצע הדרך 90FM הוקמה באמצע שנות ה-90 יחד עם תחנות אזוריות רבות נוספות, והיא מתחרה בעיקר על תשומת הלב של מאזיני אזור המרכז ומישור החוף. אזור השידור של התחנה הוא מתל אביב ועד חיפה, והיא מכונה גם רדיו 90. כיום, היא משדרת מנתניה. התחנה הראתה תנודתיות באחוזי החשיפה בשנים האחרונות ונעה בין 2-2.5 אחוזי האזנה. התחנה נהנית מלוח שידורים אופייני לתחנה אזורית, עם תוכניות מוזיקה רבות המתמקדות במוזיקה פופולרית, תוכניות המכוונות לנהגים, תוכניות אקטואליה, תוכניות מגזין, תרבות, פנאי וספורט, כמו גם מספר תוכניות המשודרת בסינדיקציה. הפרסום ברדיו אמצע הדרך הוא עוד נדבך בקמפיין מוצלח המנצל את פלטפורמת הרדיו כדי להגיע לקהל רחב ככל שניתן. היעזרו בחברת אדגו פרסום ושיווק, ואנחנו נפיק את התשדיר המושלם המתאים לצרכים שלכם.

רוצים לפרסם את התשדיר שלכם ברדיו אמצע הדרך 90 FM? התקשרו עכשיו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ בטלפון 1800-800-557, והצוות שלנו יענה על כל שאלותיכם כולל הצעת מחיר אטרקטיבית התפורה לצרכים שלכם

תפוצה: רדיו אמצע הדרך משדרת באזור מישור החוף שבין תל אביב לחיפה. בשנה האחרונה התחנה נחלשה קצת וירדה ל-1.9% האזנה, אולם יש לציין שבשנה שלפני זינקה התחנה ל-2.5 אחוזים.

קהלכמרבית התחנות האזוריות, רדיו אמצע הדרך פונה לקהל מכל שכבות האוכלוסייה ובכל הגילאים, בדגש על קהל צעיר יחסית.

מאפייניםהתחנה מתאפיינת בלוח שידורים הולם לתחנה אזורית, עם דגש רב על תוכניות מוזיקה מכל הז'אנרים: מוזיקה ים תיכונית, מוזיקת פופ עכשווית מהעולם ומוזיקה אלטרנטיבית. בנוסף, משודרות תוכניות אקטואליה (קשה ורכה), תוכניות מגזין בנושאים מגוונים, תוכניות תרבות, פנאי וספורט.

מי מפרסםהתחנות האזוריות מושכות מפרסמים מכל הסוגים, ומאפשרות מקום נוח לפרסום גם עבור מפרסמים קטנים ומקומיים הרלוונטיים לאזורי השידור של התחנות עצמן. גם ברדיו אמצע הדרך 90 FM אפשר למצוא מפרסמים מסוגים שונים, עם כל סוגי השירותים והמוצרים, גדולים וקטנים.

סגנוןכמרבית תחנות הרדיו האזוריות, רדיו אמצע הדרך 90 FM שומרת על סגנון נגיש וקליל.

למה כדאי: פרסום בתחנה אזורית מאפשר מיקוד ופילוח קהל מדויק לצרכים שלכם, כמו גם הרכבת נדבך פרסום נוסף על הקמפיין השלם לחשיפה מקסימלית.

אדגו פרסום ושיווק מפיקה תשדירי שירות מקצועיים ואיכותיים ומספקת לכם מעטפת כוללת המכילה: כתיבת ג'ינגל, הלחנה, הקלטה ושירות מהיר ומקצועי תוך 48 שעות עד שהתשדיר מוכן לעלות לאוויר! בעזרתנו, תוכלו לפלח נכון את קהל היעד, לפרסם בתוכניות רלוונטיות וליצור חשיפה אופטימלית בתקציב מוגדר מראש. אם פרסום ברדיו אמצע הדרך 90 FM זה מה שאתם צריכים, אנחנו הכתובת שלכם

הדרך אל המאזין מתחילה אצלנו
אנחנו נפרסם את התשדיר שלכם ברדיו אמצע הדרך 90 FM

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557