רדיוס 100FM

פרסום ברדיו רדיוס 100 FMפרסום ברדיוס, פרסום ברדיו, פרסום חסויות ברדיופרסום תשדירים, חסויות ותוכן שיווקי ברדיו רדיוס 100 FM הוא הדרך שלכם להישמע ברחבי תל אביב, השרון והמרכז. התחנה, שהחלה את דרכה במחצית שנות ה-90, היא אחת מתחנות הרדיו האזוריות המובילות באזור המרכז והשרון. בשנה האחרונה התחנה זינקה בחזרה ברמת החשיפה שלה והתייצבה במקום השני עם כ-8% חשיפה, נתון מרשים לתחנה אזורית בישראל. התחנה מתהדרת בלוח שידורים מעורב ומגוון הכולל תוכניות בהגשת מיטב השדרנים בתחומים השונים לצד מוזיקה פופולרית מישראל ובעיקר מרחבי העולם. בערבים התחנה מתמקדת בלהיטים עכשוויים מהמוזיקה הלועזית, ופונה לקהל הצעיר. כמו כן, מגישה תחנת הרדיו רדיוס 100 FM מגוון תוכניות בנושאי מגזין, אקטואליה, ייעוץ ותוכן אינטראקטיבי. אם אתם מעוניינים למצוא את התשדיר שלכם באחת התחנות הנשמעות ביותר בארץ, השתמשו בשירותי חברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ, החברה המקצועית ביותר בשטח על מנת להתאים את הקמפיין שלכם לתחנה וקהל היעד.

רוצים לפרסם את התשדיר שלכם ברדיוס 100 FM? התקשרו עכשיו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ בטלפון 0722-575-456, והצוות שלנו יענה על כל שאלותיכם ויבנה עבורכם הצעת מחיר אטרקטיבית ואפקטיבית

תפוצה: התחנה משדרת ונקלטת באזור השרון והמרכז. בשנה האחרונה התחזקה וזינקה למקום השני ברשימת התחנות האזוריות המואזנות ביותר (והשישית בדירוג הכללי), עם קרוב ל-8% חשיפה.

קהלקהל התחנה מגוון. לצד תוכניות מקצועיות בנושאי פנאי, אהבה וייעוץ הפונות לקהל הרחב, התחנה משדרת גם תוכניות מוזיקה מתקופות שונות. התחנה מתמקדת גם במוזיקה עכשווית ופופולרית הפונה במיוחד לקהל הצעיר.

מאפיינים: כאמור, התחנה מציגה לוח שידורים מגוון. תוכניות מגזין ודיבור על ענייני דיומא, תוכניות מוזיקה הנעות בין מוזיקה מקומית לעולמית, בין מוזיקה מעשורים שחלפו למוזיקה עכשווית ובין הסגנונות השונים.

מי מפרסםבתחנה אפשר למצוא בעיקר פרסומות עבור בעלי עסקים המעוניינים לפנות לקהל היעד באזורי שידור התחנה, בין אם רשתות גדולות ומפעלי ענק ובין אם מפרסמים קטנים יותר. לכולם יש מקום ברדיוס 100 FM.

סגנוןסגנון התחנה ברדיו רדיוס 100 FM קליל ברובו, פונה לקהל רחב, צעיר ברוחו ושומר על נגישות.

למה כדאי: פרסום התשדיר שלכם בתחנת הרדיו רדיוס 100 FM יאפשר לכם פנייה מפולחת ויעילה לקהל יעד באזור המרכזי ביותר בישראל, תל אביב, גוש דן ואזור השרון. בתחנת רדיוס 100 FM תוכלו להגיע למגוון קהלים בהתאם לשעות השידור ותוך כדי התאמה לשלל התוכניות המשודרות בתחנה לאורך היום ואדגו פרסום ושיווק בע"מ היא החברה שתעשה זאת בשבילכם על הצד הטוב ביותר.

אדגו פרסום ושיווק מפיקה תשדירי שירות מקצועיים ואיכותיים ומספקת לכם מעטפת כוללת המכילה: כתיבת ג'ינגל, הלחנה, הקלטה ושירות מהיר ומקצועי תוך 48 שעות עד שהתשדיר מוכן לעלות לאוויר! בעזרתנו, תוכלו לפלח נכון את קהל היעד, לפרסם בתוכניות רלוונטיות וליצור חשיפה אופטימלית בתקציב מוגדר מראש. אם פרסום ברדיוס 100 FM זה מה שאתם רוצים, אנחנו הכתובת שלכם

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557