קידום ממומן בגוגל PPC

רוצים להגיע לחשיפה מקסימלית ללקוחות פוטנציאליים חדשים, תוך חיסכון משמעותי בזמן, כסף ואנרגיות? היום זה כבר פשוט – קמפיין קידום ממומן בגוגל יניב לכם תוצאות מידיות!
איך עושים את זה? – איתנו
אדגו פרסום ושיווק בע"מ

קידום ממומן בגוגל – כל היתרונות בקמפיין אחד
קמפיין ממומן בגוגל נועד להגדיל את החשיפה לעסק, להגדיל את כמות הלידים המתקבלים דרך אתר האינטרנט וכמובן מטרת העל היא הגדלת המכירות והרווחים של העסק. לפרסום בגוגל יתרונות רבים ואין ספק שהוא האמצעי הזול והמשתלם לפרסום העסק ביחס לאמצעים אחרים כגון: פליירים, עיתונים, מגנטים, רדיו, טלוויזיה וכדומה.
תוצאות מיידיות – היתרון העיקרי בשילוב קידום ממומן בגוגל באסטרטגיה השיווקית שלכם הוא שהתוצאות הן מיידיות! אתם מפרסמים בגוגל ותנועת גולשים גבוהה וממוקדת מתחילה לזרום ישירות לאתר שלכם.
ניתוח נתונים וחישוב החזר השקעה – קידום ממומן מאפשר לאסוף נתונים, למדוד ולדעת בדיוק איך אתם משקיעים את התקציב הפרסומי שלכם ולחשב את החזר ההשקעה (ROI). ניתן לדעת כמה לקוחות פו במודעה, כמה השאירו פרטים ובסופו של דבר כמה לקוחות רכשו את המוצרים ו/או השירותים ולמעשה כך ניתן לבדוק את יעילות הפרסום ואת הדרכים לשפר אותו.

התקשרו עוד היום לאדגו פרסום ושיווק בע"מ – והניעו את העסק שלכם קדימה! חייגו עכשיו 0722-575-456

למי מתאים קידום ממומן בגוגל ?

קידום ממומן בגוגל הוא פלטפורמה פרסומית אשר מתאימה לכל בעל עסק, קטן או גדול, אשר מעוניין לראות תוצאות בטווח זמן קצר יחסית, בהשקעה כספית נוחה ומשתלמת, תוך שימוש בכלים סטטיסטיים לניתוח תוצאות הקמפיין ושיפורו באופן שוטף. חשוב להבין כי קידום ממומן בגוגל הוא למעשה תוכנית שיווקית לכל דבר, אשר מבוססת על התאמה של ביטויים ומילים ומביאה ל הזרמת תנועה גדולה לאתר בזמן קצר. קידום ממומן דורש עבודה רבה, מעקב אחר סטטיסטיקות, מקסום עלות של כל הקלקה וכן הלאה.

אדגו פרסום ושיווק בע"מ מתגאה בלמעלה מ-25 שנות ניסיון בעולם השיווק והפרסום. הידע שצברנו בתחום במהלך השנים מאפשר לנו לבנות ללקוחותינו מודעה פרסומית מותאמת אישית ואפקטיבית שתביא לתוצאות הטובות ביותר. איתנו, אתם יכולים להיות בטוחים שהפרסום שלכם עובד כמו שצריך:

  • הופעת העסק בדף הראשון של גוגל באופן מיידי
  • בניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת אישית לעסק
  • חשיפה מקסימלית בפני אלפי לקוחות פוטנציאלים
  • פרסום מותאם למילות מפתח וביטויים רלוונטיים
  • פרסום ממוקד לפי איזור גיאוגרפי
  • ניתן לפרסם לפי שעות פעילות בית העסק
  • הטבות מיוחדות למצטרפים חדשים

מהיום זה פשוט!
אדגו פרסום ושיווק בע"מ

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557