פרסום תביעה ייצוגית בישראל היום

פרסום תביעה ייצוגית בעיתון ישראל היום

לפי החוק במדינת ישראל בתחום של תובענות ייצוגית משנת תשס"ו-2006, כל תביעה ייצוגית שהיא, צריכה להיות מפורסמת ברבים ע"י העותרים, כלומר ע"י אלו שמגישים לבית המשפט את התביעה הייצוגית. פרסום של התביעה הייצוגית בעיתונות היומית הוא דרישת החוק ובדרך כלל צריך להיעשות ב-2 עיתונים במקביל, אלא אם השופט קבע אחרת. פרסום של תביעה ייצוגית בעיתונות יומית הוא תחום ייחודי כי מפרסם התביעה מחוייב לתנאי הפרסום שקבע בית המשפט.

למה כדאי לפרסם דווקא בעיתון ישראל היום ?
פרסום תביעה ייצוגית בעיתון ישראל היום עומד בתנאי בית המשפט מחד ומשיג תפוצה כלל ארצית, רחבה, גדולה ומשמעותית. העיתון ישראל היום נקרא ע"י אלפי אנשים שמנויים על העיתון ומאלפי אנשים שמקבלים את העיתון בחינם בנקודות הפצה שונות ברחבי הארץ.

וכמובן שבסופי שבוע תפוצת העיתון גדולה ורחבה יותר כי קבלת העיתון בחינם חוסכת קנייה של מוספי סוף השבוע היקרים של עיתונים אחרים.

פרסום תביעה ייצוגית בעיתון ישראל היום צריך להיעשות בכובד ראש כדי להשיג פרסום שעומד בכל תנאיו של בית המשפט. לכן צריך לשכור את שירותיה של חברת פרסום שמומחית בסוג זה של פרסום ושמכירה היטב גם את עולם הפרסום ואת עולם העיתונות היומית. רק חברת אדגו יודעת לעשות זאת בהצלחה ויש לה ותק של שנים רבות בתחום זה

לפרסם רק עם הטובים ביותר…
אם אתם חושבים על פרסום תביעה ייצוגית בעיתון ישראל היום פנו לחברת "אדגו פרסום ושיווק" שמספקת שירותי פרסום איכותי ומקצועי בעיתון שפונה ישירות לפלח אוכלוסייה גדול ומשמעותי.

חברת "אדגו פרסום ושיווק" מובילה את שוק הפרסום הארצי והמקומי מזה כ-25 שנה והיא בעלת קשרים מצויינים במדיה על ענפיה השונים, כולל בעיתונות כתובה ויומית.
התקציבאים ויועצי הפרסום עומדים לרשותכם מ-09:00 ועד 22:00, וישמחו לסייע לכם בהפקה של פרסום תביעה ייצוגית בעיתון ישראל היום בעיצובה ובניסוחה.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557