פרסום מודעת הסכם פשרה

צריכים לפרסם מודעת הסכם פשרה? אולי יעזור לכם לדעת שהוראת סעיף 25 (א)(4) לחוק תובענות ייצוגיות, תשס"ו-2006, מחייבת פרסום הודעה בדבר אישור הסכם פשרה. לרב, פרסום מודעות של תביעה ייצוגית או הסכם פשרה מחייב פרסום ב-2 עיתונים יומיים, אלא אם בית המשפט קבע פרסום בעיתון ספציפי כלשהו.

אתם צריכים מי שיעשה ואנחנו יודעים בדיוק איך – התקציבאים באדגו פרסום ושיווק (מקבוצת אדגו תקשורת בע"מ), ישמחו לטפל בפירסום בצורה המקצועית והטובה ביותר. הניסיון שצברנו בעבודה של 24 שנים מול לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, נותנים לנו את היתרון לבצע עבורך מודעת הסכם פשרה בנוסח הנכון ולפרסם אותה בתקציב שלך ולשביעות רצונך המירבית. ניתן לפרסם מודעות הסכם פשרה בעיתונים: ישראל היום, ידיעות אחרונות, ישראל פוסט, דה מרקר, הארץ גלובס, כלכליסט, מעריב, מקומונים ברחבי הארץ, עיתונים בשפה הערבית ועיתונים בשפה הרוסית.
מה צריכה לכלול מודעת הסכם פשרה?

על פי חוק, פרסום מודעת הסכם פשרה יכלול את הנתונים הבאים:

  • הגדרת הקבוצה שעליה חל הסדר הפשרה
  • עילות התובענה, השאלות המהותיות של עובדה או משפט המשותפות לכלל חברי הקבוצה והסעדים הנתבעים (כפי שפורטו בבקשה לאישור הסכם הפשרה או כפי שהוגדרו בהחלטת בית המשפט)
  • עיקרי הסדר הפשרה

יתרונות פרסום הסכם פשרה באדגו פרסום ושיווק

  • רק דרכנו ניתן לפרסם הסכם פשרה בשילוב מיוחד של שני עיתונים יומיים נבחרים (כפי שמחייב החוק), במחירים אטרקטיביים במיוחד!
  • קל לעדכן ולשנות את המודעה גם בדקה ה- 90
  • הניסיון המקצועי הרב שצברנו לאורך השנים עומד לשרותכם בעיצוב מדוייק של ההודעה בליווי בייעוץ אישי

איך לנסח? איך לעצב? איזה גודל? איפה לפרסם? מה המקום הנכון לפרסם את המודעה? מה המיקום בעמוד? אתם צריכים עזרה? אנחנו נלווה אתכם ונתאים לכם במדויק את מה שאתם צריכים!
הצוות המקצועי והמנוסה שלנו באדגו פרסום ושיווק יודעים כיצד לבצע את הנחיות הפרסום הלכה למעשה בצורה הטובה ביותר וזאת משום שיום יום אנו מעבירים מאות מודעות משפטיות ללקוחותינו. מחלקת הפרסום של אדגו פרסום ושיווק עומדת לשירותכם ומסייעת לכם לעצב מודעת הסכם פשרה בנוסח הנכון, במהירות וביעילות. הידע הרב והניסיון העשיר שצברנו בתחום מאפשר לנו לפרסם את המודעה שלכם במגוון עיתונים, מקומונים ולוחות, בעלויות משתלמות, ובהתאמה לתקציב העומד לרשותכם.

באדגו פרסום ושיווק מחירים מיוחדים לשילוב של מודעות בשני עיתונים. התקשרו כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!
מהיום זה פשוט! אדגו פרסום ושיווק – כל המודעות, כל הפרסומים, כל העיתונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557