פרסום מודעת אבל בעיתון "ידיעות אחרונות"

בעידן האינטרנט, הדרך הטובה ביותר ליידע אנשים על דבר מותו של אדם היא באמצעות העיתונים הגדולים, בעיקר אם זה שהלך לעולמו היה מבוגר ואלו שאמורים לקבל את הידיעה עושים שימוש בעיתונים בשביל לצרוך אינפורמציה. בין כל העיתונים הקיימים, פרסום מודעת אבל בידיעות אחרונות הוא דרך מצוינת ליידע אנשים, דרך אפקטיבית לספק מידע אודות האבלים, ההלוויה, וכמובן השבעה.

עיתון ידיעות אחרונות הוא אחד העיתונים הנפוצים במדינה וכל ידיעה בו מגיעה למאות אלפי עיניים.
קצת על ידיעות אחרונות…
בין כל העיתונים הנמכרים בישראל, עיתון ידיעות אחרונות הוא המוביל. הוא נמכר בכל בוקר בחנויות, פיצוציות ומקומות רבים אחרים והוא מחולק לעשרות ומאות אלפי מנויים מידי יום.
ידיעות אחרונות הוא עיתון שמעוצב בפורמט טבלואיד ומשנת 1939 הוא אחד העיתונים המובילים במדינה.
פרסום מודעת אבל בידיעות אחרונות יהיה פרסום בעל תפוצה רחבה מאוד, פרסום שיגיע לקוראים צעירים ומבוגרים כאחד, פרסום שיכול להיות במהלך השבוע או בסופו, אז מתפרסמים מדורים רבים והוא נקנה גם על ידי קוראים שלא קוראים אותו באמצע השבוע פרסום מודעת אבל בידיעות אחרונות יכול להגיע גם לאינטרנט ולתפוצה רחבה הרבה יותר.
פרסום מודעת אבל בידיעות אחרונות יכול להיות גם באינטרנט מה שיגדיל עוד יותר את תפוצת המודעה. אתר החדשות Ynet הוא אתר שהינו חלק מקבוצת ידיעות אחרונות והוא השלוחה האינטרנטית העיקרית של העיתון, מה שמגיע בנוסף לאפליקציה של העיתון עצמו אליה יכולים המנויים להיכנס ולצפות בדפי העיתונים כמו שהם. אין ספק שפרסום של מודעות אבל כמו גם כל מודעה אחרת בעיתון זה, הוא פרסום אפקטיבי, פרסום מאסיבי מאוד שמגיע להמון זוגות עיניים.
למה דווקא בעיתון ידיעות אחרונות?
אם אתם צריכים לפרסם משהו בידיעות אחרונות, ידיעות אחרונות מובילה את שוק הפרסום הארצי והמקומי והיא בעלת קשרים מצוינים במדיה על ענפיה השונים ולכן פרסום מודעת אבל בידיעות אחרונות באמצעותה יהיה יעיל. התקציבאים ויועצי הפרסום עומדים לרשותכם, וישמחו לסייע לכם בהפקת המודעה, בעיצובה ובניסוח רהוט של המסר אותו אתם רוצים להעביר.
חייגו עכשיו 1800-800-557 ואחד מנציגנו יחזור אליכם וייתן לכם את הצעת הפרסום הטובה ביותר התפורה למידותיכם.
כל העיתונים, כל המודעות, כל הפרסומים

  פרסום מודעת אבל בעיתון "ידיעות אחרונות"  |  חייגו עכשיו: 1800-800-557