פרסום מודעות תשקיף הנפקה

קרנות נאמנות, חברות ביטוח, חברות פיננסיות שונות ובנקים למיניהם – כולם מפרסמים מודעות תשקיף בעיתונים השונים על בסיס קבוע. על התשקיפים להיות מפורסמים באחד או שניים מהעיתונים היומיים בשפה העברית, בצורה בולטת וברורה, בגודל ראוי ובפונט ברור.

לאחר 24 שנות ניסיון, צוות אדגו פרסום ושיווק (מקבוצת אדגו תקשורת בע"מ) יודע לאיזה עיתון יש את החשיפה המירבית, איזה עיתון רלוונטי יותר לקהל היעד של התשקיף ואיך להשיג עבורכם מודעה במחיר המשתלם ביותר. אצלנו ניתן לפרסם מודעות תשקיף בכל העיתונים המובילים: ישראל היום, ידיעות אחרונות, ישראל פוסט, דה מרקר, הארץ גלובס, כלכליסט, מעריב, מקומונים ברחבי הארץ, עיתונים בשפה הערבית ועיתונים בשפה הרוסית.

מעל הכל – מקצועיות ושירות בלתי מתפשר
התקציבאים שלנו באדגו פרסום ושיווק פועלים מסביב לשעון על מנת להעניק ללקוחותינו שירות אדיב, מקצועי ויעיל לאורך כל הדרך. אנחנו חיים את עולם הפרסום, מכירים אותו על בוריו ואוהבים את מה שאנחנו עושים – ומזמינים אתכם להשתמש בידע ובניסיון שצברנו ב- 24 שנות ניסיון על מנת לפרסם מודעות ברמה הגבוהה ביותר ובהשקעה המשתלמת ביותר. העשייה שלנו תביא לכם את הפרסום המדויק ביותר, ויחסוך מכם זמן רב וכאבי ראש מיותרים. החל מבחירת העיתון הראוי ומציאת העמוד הנכון לפרסום, דרך עיצוב המודעה וניסוחה על פי הסטנדרטים הגבוהים – אדגו פרסום ושיווק כאן לשירותכם.

תהליך פרסום מודעות תשקיף
תהליך העבודה אצלנו הוא פשוט ומהיר ונעשה לשביעות רצונו המירבית של הלקוח. לאחר בחירת הנוסח ועיצוב המודעה אנו נכין עבורכם את הגרפיקה ונשלח אליכם להגהה ואישור. אחד היתרונות שלנו הוא שגם התיקונים והשינויים נעשים באופן מיידי על מנת לא לפגוע בתאריך הפרסום המיועד. לאחר אישור הלקוח ובדיקה גרפית, המודעה תישלח אל מערכת העיתון המפרסם. אנו כמובן נדאג לעדכן אתכם בכל שלב ושלב בתהליך.

אדגו פרסום ושיווק יש מחירים מיוחדים לשילוב של מודעות בשני עיתונים. התקשרו כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית! מהיום זה פשוט!
אדגו פרסום ושיווק – כל המודעות, כל הפרסומים, כל העיתונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557