פרסום מודעות פירוק עמותה

חוק פקודת החברות [נוסח חדש], התשמ"ג-1980, מחייב פרסום מודעה בעיתון בדבר פירוק עמותה או חברה, בין אם מדובר בפירוק מרצון או פירוק שאינו מרצון. ההודעה צריכה להתפרסם ברשומות ובשני עיתונים יומיים המופיעים בעברית. אם רוב חברי העמותה דוברי ערבית, ההודעה תפורסם בעיתון יומי המופיע בערבית. איך עושים את זה?
התקציבאים של אדגו פרסום ושיווק (מקבוצת אדגו תקשורת בע"מ) יודעים והם במרחק טלפון אחד.

התקציבאים של אדגו פרסום ושיווק, יודעים בדיוק איך צריך לעשות את זה במהירות, יעילות ומקצועיות. הניסיון שצברנו בעבודה במשך 24 שנים מול לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, נותנים לנו את היתרון להפיק לך מודעת פירוק עמותה בנוסח הנכון ולפרסם אותה בתקציב שלך ולשביעות רצונך המרבית. ניתן לפרסם מודעות פירוק חברה בעיתונים: ישראל היום, ידיעות אחרונות, ישראל פוסט, דה מרקר, הארץ גלובס, כלכליסט, מעריב, עיתונים בשפה הערבית ועיתונים בשפה הרוסית.
מה צריך לכלול פרסום מודעות פירוק עמותה?
פרסום מודעות פירוק של עמותה צריך לכלול, בין היתר, את הפרטים הבאים:

  • שם העמותה ומספרה
  • התאריך בו נערכה האסיפה הכללית של העמותה, בה הוחלט על פירוק
  • שם וכתובת של מפרק העמותה
  • הזמנה/קריאה לנושי העמותה להגיש תביעות חוב

איך לנסח? איך לעצב? איזה גודל? איפה לפרסם? מה המקום הנכון לפרסם את המודעה? מה המיקום בעמוד? אתם צריכים עזרה? אנחנו נלווה אתכם ונתאים לכם במדויק את מה שאתם צריכים!
הצוות המקצועי והמנוסה שלנו במרכז הארצי למודעות יודעים כיצד לבצע את הנחיות הפרסום הלכה למעשה בצורה הטובה ביותר. מחלקת הפרסום המשפטי של אדגו פרסום ושיווק עומדת לשירותכם ומסייעת לכם להפיק מודעות פירוק עמותה בנוסח הנכון, במהירות וביעילות. הידע הרב והניסיון העשיר שצברנו בתחום מאפשר לנו לפרסם את המודעה שלכם במגוון עיתונים, מקומונים ולוחות, בעלויות משתלמות, ובהתאמה לתקציב העומד לרשותכם.

באדגו פרסום ושיווק מחירים מיוחדים לשילוב של מודעות בשני עיתונים. התקשרו כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית! מהיום זה פשוט!
אדגו פרסום ושיווק – כל המודעות, כל הפרסומים, כל העיתונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557