פרסום מודעות חוק תכנון ובנייה בצפון

חוק תכנון ובנייה, פרסום מודעות משפטיות, מודעות חוקפרסום מודעות תכנון ובנייה בצפון ובכלל, נוגע לנושא של שינויים במבנים קיימים או לחילופין בניית מבנים חדשים או תוספות למבנים קיימים. תיקונים ושינויים כאמור הם נושא רגיש, שיש לתת עליו את הדעת. תיקונים ושינויים כאמור אינם יכולים להתבצע, בלי אישור של ועדות הבנייה השונות.

על פי חוק, לפני ביצוע שינויים כל שהם במבנים קיימים או בנייה חדשה כאמור, יש צורך להותיר בידי הציבור את האפשרות להעיר הערות ולהאיר הארות באשר לנושא.
אחד הדברים אשר פרסום מודעות תכנון ובנייה בצפון ובכלל בא לענות עליהם, הוא מתן האפשרות לציבור לומר את דברו ואם יש בכך צורך – להעלות נימוקים לסוגיות הנוגעות לבנייה.

פרסום מודעות תכנון ובנייה בצפון – על המודעה להתפרסם בשני עיתונים יומיים כשלפחות אחד מהם הוא עיתון נפוץ ומקומון בעיר בה נמצא הנכס.

עיתונים נפוצים
בהגדרה של עיתונים נפוצים עומדים 3 עיתונים, ישראל היום ידיעות אחרונות ומעריב הבוקר.
מאחר וישראל היום הינו עיתון נפוץ, פרסום המודעה בעיתון ישראל היום תעמיד אותנו בדרישה לפרסום בעיתון נפוץ.גם העיתון ידיעות אחרונות עומד בקטגוריה של עיתון נפוץ ולכן גם הפרסום מודעת חוק תכנון ובנייה בעיתון יחשב לנו כפרסום בעיתון נפוץ.העיתון מעריב הבוקר הוא העיתון השלישי העומד בחוק של עיתון נפוץ, ולכן פרסום מודעת חוק תכנון ובנייה בעיתון מעריב הבוקר תחשב גם היא כפרסום בעיתון נפוץ.

עיתונים יומיים.
את מודעת חוק תכנון ובנייה יש לפרסם בעיתון יומי נוסף ( שלא חייב להיות עיתון נפוץ כמו ידיעות אחרונות, ישראל היום ומעריב הבוקר) בקריטריון הזה עומדים העיתונים:
העיתונים: הארץ, כלכליסט, גלובס, והעיתון מקור ראשון.

מקומונים בצפון
את מודעת חוק התכנון יש לפרסם גם במקומון בעיר בה נמצא הנכס המדובר, מאחר וקיימים מספר רב של מקומונים ניתן רק מספר דוגמאות:
פרסום מודעת חוק תכנון ובנייה במקומון ידיעות תקשורת הרלוונטי לעיר ( כדוגמא ידיעות חיפה, ידיעות עפולה, ידיעות קריית שמונה וכו')
פרסום מודעת חוק תכנון ובנייה במקומון רשת שוקן הרלוונטי

על מנת שהשינויים המתוכננים במבנים קיימים או בניית מבנים חדשים יוכלו להגיע בצורה הטובה ביותר לידיעת הציבור, יש צורך לפרסם את המודעות כאמור במקום הטוב ביותר.
החוק קובע כי פרסום מודעות תכנות ובנייה בצפון ובכל מקום אחר בישראל, חייב להתפרסם בשלושה עיתונים: אחד מהעיתונים שבהם חייבת להתפרסם מודעה כאמור הוא מקומון. שני העיתונים האחרים הם – עיתונים ארציים שהתפוצה שלהם גבוהה יותר.

פרסום מודעות תכנון ובנייה בצפון במקומונים, סביר מאד שיגיע לידיו של חלק ניכר מהתושבים במקום. דווקא העיתונים הללו, שהתפוצה שלהם מוגבלת לאזור ספציפי במדינה, זוכים לתשומת לב רבה יותר מצד התושבים המקומיים. פרסום כאמור יגיע, קרוב לוודאי, לידיהם של מרבית התושבים באזור המדובר.
העיתונים הללו מרכזים ידיעות מקומיות ומפרסמים עסקים מקומיים.

העיתון הארצי חייב גם הוא לכלול פרסום מודעות תכנון ובנייה בצפון, כמו גם באזורים אחרים בישראל.
פרסום בעיתון הארצי מביאה את המודעה לידיעתם של אנשים שאינם מתגוררים באזור המדובר ולפיכך אינם יכולים להיחשף למודעה.

בשיקול של עלות מול תועלת, הפרסום בחברת אדגו פרסום ושיווק הוא המתאים ביותר. אנו מתחייבים לתת הצעת מחיר משתלמת לפרסום מודעה בשני עיתונים ארציים ובמקומון יחיד. אנו מתחייבים להביא את הפרסום של מודעות תכנון ובנייה בצפון לידיעת מספר הקוראים הגדול ביותר זאת במחירים נוחים וביעילות.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557