פרסום מודעות אזכרה

לאחר שמסתיימת השבעה כל העולם חוזר למסלולו ורק אתם לא. פרסום מודעת אזכרה לשלושים או עם סיום שנת האבל יזכיר למשפחתו ולחבריו של המנוח על חסרונו. כך תוכלו להתארגן מראש עם האזכרה ולדעת שהמנוח לא נשכח מלב או מדעת של הקרובים לו. עם זאת, גם פרסום מודעת אזכרה דורשת מומחיות מבחינת נוסח, בחירת מילים, לשון, שפה, דקדוק ולעיתים גם גרפיקה. פרסום מודעת אזכרה אינה עניין של מה בכך כי היא שונה מאדם אחד למשנהו ומשקפת את פועלו ואת חייו.

כדי לא לשכוח

פרסום מודעת אזכרה מצריכה שימת לב מיוחדת לגרפיקה ולניסוח כי גם הזמן שחולף אינו משכיח את הכאב, את האובדן, את הצער ואת היגון. בתור בני משפחתו של המנוח קשה לכם להגיע לעיתים להסכמה בנוגע לניסוח המודעה ואתם צריכים גורם חיצוני ומקצועי. לפעמים גם הכאב והצער הם כה גדולים שגם אחרי שלושים יום או שנה יש צורך בריחוק רגשי כדי לפרסם מודעת אזכרה.
לכן, פרסום של מודעת אזכרה צריכה להיעשות דרך אנשי מקצוע שמתמחים בתחום. כך המודעה תהיה יעילה ואיכותית ותפורסם בעיתונים אותם קוראים יקיריו של המנוח. פרסום מודעת אזכרה שאינה יעילה תביא לכך שקרוביו (משפחה וחברים) של המנוח כלל לא יידעו על מועד האזכרה ולא יגיעו אליה. כדי למנוע אי נעימויות מומלץ לפנות לחברת פרסום ותיקה שיש לה קשרים במדיום התקשורתי על גווניו השונים.

לפרסם רק עם הטובים ביותר…
אם אתם חושבים על פרסום מודעת אזכרה פנו לחברת "אדגו פרסום ושיווק" שמספקת שירותי פרסום איכותי ומקצועי בעיתון שפונה ישירות לפלח אוכלוסייה גדול ומשמעותי. חברת "אדגו פרסום ושיווק" מובילה את שוק הפרסום הארצי והמקומי מזה כ-25 שנה והיא בעלת קשרים מצויינים במדיה על ענפיה השונים, כולל בעיתונות כתובה. התקציבאים ויועצי הפרסום עומדים לרשותכם מ-09:00 ועד 22:00, וישמחו לסייע לכם בהפקה של פרסום מודעת אזכרה, בעיצובה ובניסוחה.

חייגו עכשיו 1800-800-557 ואחד מנציגי החברה יחזור אליכם וייתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר לפרסום מודעת אזכרה.
כל העיתונים, כל המודעות, כל הפרסומים 1800-800-557