פרסום מודעות אבל בעיתון

פטירה של אדם קרוב היא אחד האירועים הקשים בחיים ולפעמים הוא פתאומי כך שלא מצליחים להתכונן אליו כיאות. כמדובר במוות של בן משפחה מקרבה ראשונה צריך לארגן את הלוויה והשבעה וגם להודיע על המוות לחברים ולבני משפחה. אחת הדרכים לעשות זאת היא דרך פרסום של מודעות אבל בעיתון, אך פרסום זה מצריך ניסוח רהוט, כוחות נפש ורגישות שאינם תמיד בנמצא בשעת צער זו.  פרסום מודעת אבל בעיתון צריך להיות מקצועי, מכובד, רגיש ואמפטי ולכן כדאי לבצעו דרך חברת פרסום.

להפיק מודעה מכובדת
פרסום מודעת אבל בעיתון צריך להיות מכובד וראוי אך לא תמיד המשפחה מסוגלת לנסח מודעה וזאת עקב הכאב והצער שהיא חווה. פרסום מודעת אבל בעיתון צריך להיות רהוט, מקצועי ומכובד ומומלץ לפנות לחברה מקצועית שמציעה מספר נוסחים אפשריים למודעת האבל.

עיצוב המודעה
פרסום מודעת אבל בעיתון הוא בדרך כלל לא מסובך מבחינה גרפית אך במידה והפרסום נעשה ע"י גוף כלשהו (מקום העבודה למשל) הגרפיקה יותר מורכבת כי נהוג להכניס את לוגו החברה וכן פרטים גרפיים נוספים. לכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית שמתמחה בפרסום מודעות לעיתון, ובכללן פרסום מודעות אבל בעיתון וזאת כדי לוודא ניסוח ועיצוב מתאים.

למה דווקא דרך חברת "אדגו שיווק ופרסום"?
פרסום מודעת אבל בעיתון דרך חברת "אדגו פרסום ושיווק" הוא פרסום איכותי ומקצועי שפונה ישירות לפלח אוכלוסייה גדול ומשמעותי. חברת "אדגו פרסום ושיווק" מובילה את שוק הפרסום הארצי והמקומי מזה כ-25 שנה והיא בעלת קשרים מצויינים במדיה על ענפיה השונים. התקציבאים ויועצי הפרסום עומדים לרשותכם מ-09:00 ועד 22:00, וישמחו לסייע לכם בהפקת מודעת האבל, בעיצובה ובניסוחה.

חייגו עכשיו 1800-800-557 ואחד מנציגי החברה יחזור אליכם וייתן לכם הצעת פרסום התפורה למידותיכם.
כל העיתונים, כל המודעות, כל הפרסומים 1800-800-557