פרסום מודעה ב-7 לילות

7 לילות הוא המוסף השבועי של ידיעות אחרונות לענייני תרבות, בידור ופנאי.
תפוצת מוסף 7 לילות של ידיעות אחרונות הינה כ-600,000 עותקים; תפוצה מלאה לכל קוראי גיליון סוף השבוע של ידיעות אחרונות – מנויים קבועים וקוראים שרכשו את העיתון בנקודות המכירה – דוכנים, קיוסקים, רשתות שיווק וכיו"ב.

רביב גולן הוא עורכו של מוסף 7 לילות בשנים האחרונות. קודם לכן שימש כסגן עורך לצד קודמו בתפקיד, עדי גולד, שמונה להיות שליח ידיעות אחרונות בניו-יורק. לפני כן שימש גולן ככתב לענייני תרבות במקומון העיר ובאתר "וואלה!". לצידו משמשים כסגניו יעל נעמני ורועי פודים.

למוסף 7 לילות צוות כותבים ובעלי טורים מהשורה הראשונה של עיתונאי התרבות והבידור בישראל: רענן שקד, רז שכניק, יהודה נוריאל, בנימין טוביאס, ציפי שמילוביץ, עינב שיף ואחרים.

בצד כתבות וראיונות עם ועל כל מה ש"חם" בתרבות ובבידור מתפרסם בכל גיליון של מוסף 7 לילות גם מדריך שבועי מפורט של סרטים המוקרנים בבתי הקולנוע, הצגות תיאטרון, מופעי בידור, מחול ומוסיקה לסוגיה, מופעים לילדים ותערוכות ותצוגות אומנות במוזיאונים ובגלריות. בנוסף גם מדריך שידורים שבועי של ערוצים נבחרים בטלויזיה: ערוצים ציבוריים (1, 2, 10, חינוכית וכיו"ב) וכן ערוצי כבלים ולוויין מרכזיים (סרטים, סדרות, מדע, ספורט, הסטוריה ועוד).

בעמודים האחרונים של מוסף 7 לילות מתפרסם מדור פופולארי מאד של מודעות מטעם המפיקים, התיאטראות והאמנים, המספקות מידע פרסומי ויזואלי וצבעוני על מופעי התרבות והאמנות המתקיימים במשך השבוע והתקופה הקרובה, לכל צרכני המופעים לסוגיהם: תיאטרון, מופעי זמר, סטנד-אפ, מחול, פסטיבלים וכיו"ב.

חיי המדף של מוסף 7 לילות ארוכים משל המוספים היומיים, בשל היותו מכיל מידע רב על כל מה שקורה בתחומי הבידור והתרבות לאורך כל ימי השבוע.

פרסום במוסף 7 לילות
מוסף 7 לילות מיועד לצרכני הבידור והתרבות בישראל, אצלם הוא משמש כמדיום המוביל לאספקת מידע בתחום, ומלווה אותם לאורך כל ימי השבוע.
לפיכך – רוב המודעות המתפרסמות במוסף 7 לילות עוסקות בנושאי בידור ותרבות ופונות ישירות לקהל היעד המפולח והספציפי הזה.

בגוף הגיליון, בחלק המערכתי שלו (כתבות, ראיונות וכד') – ניתן לפרסם מודעות בגודל עמוד שלם או כפולת עמודים בלבד.
ב"מדריך" ניתן לפרסם מודעות בכל גודל רצוי על סרטי קולנוע, מופעים, תערוכות וכיו"ב – כל מודעה בסביבת מדור ה"מדריך" המתאים לה.

בעמודים האחרונים של מוסף 7 לילות, המשמש כמדור הפרסומי המוביל בתחום – ניתן לפרסם כל מודעה שעוסקת בנושאי תרבות, בידור ופנאי, בכל גודל רצוי.

עלויות הפרסום במוסף 7 לילות
בשל היותו של מוסף 7 לילות המדיום המוביל והיעיל ביותר בישראל לפרסום מודעות בנושאי תרבות ובידור, עלויות הפרסום בו אינן מן הנמוכות בענף, אך ללא ספק מוכיחות עצמן כמשתלמות ביותר, והראייה – רוב מפיקי המופעים והאירועים בתחום אינם מרשים לעצמם לפסוח על פרסום מודעות במוסף 7 לילות.

כבכל חלקי העיתון – מחירי המודעות במוסף 7 לילות משתנים בהתאם למיקומן. ככל שזה יותר מרכזי ואטרקטיבי – כך עלותו גבוהה יותר.
בכל מקרה, ביחס לתועלת המופקת ממנו – עלות פרסום מודעה במוסף 7 לילות מתבררת כמשתלמת ביותר למפרסמיה.

אדגו פרסום ושיווק
אדגו פרסום ושיווק עוסקת ומובילה בתחום הפרסום בעיתונות המודפסת, כמו גם בשאר אפיקי הפרסום, כבר למעלה מ- 25 שנים, ומספקת את שירותיה המקצועיים המעולים למאות לקוחות נאמנים ומרוצים.

אם רצונכם בפרסום מודעה במוסף 7 לילות של ידיעות אחרונות – הצוות המקצועי של אדגו פרסום ושיווק, בעל הנסיון הרב וכלל הכישורים והכשרונות הנחוצים לצורך העניין – יפיק עבורכם את המודעה המנצחת, ממנה תזכו ליהנות ממשוב מירבי ומיטבי!

קשרי המדיה המעולים של אדגו פרסום ושיווק מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו, מלבד השירות המקצועי המעולה, גם מחירים ותנאי פרסום אטרקטיביים במיוחד בכל אפיקי התקשורת, ובכלל זה גם מוסף 7 לילות של ידיעות אחרונות ושאר חלקי העיתון.

לפרסום מודעה אטרקטיבית ואפקטיבית במוסף 7 לילות של ידיעות אחרונות בתנאים הטובים ביותר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557