פרסום מודעה בספורט ידיעות אחרונות

מוסף הספורט הוא מוסף יומי של ידיעות אחרונות המסקר ומספק מידע על המתרחש בענפי הספורט השונים בארץ ובעולם: כדורגל מקומי ובינלאומי, כדורסל, טניס וכל השאר. גודל המוסף משתנה בהתאם לאירועי הספורט המתרחשים באותה עת בארץ ובעולם. בעיתות בהן מתרחשים ארועי ספורט מקומיים (ליגות כדורגל וכדורסל למשל) ו/או בינלאומיים (אולימפיאדות, מונדיאלים וכיו"ב) – עולה בהתאם מספר עמודי המוסף.

מוסף הספורט של ידיעות אחרונות פונה ומיועד לקהל היעד של חובבי הספורט שבינינו, רובו גברים, מכל המגזרים, בכל טווח הגילאים ובכל רמות ההכנסה וההשכלה, ונחשב למדיום המוביל בעיתונות הספורט בישראל.

בהתאם לקהל הקוראים של מוסף הספורט גם אופי המודעות המתפרסמות בו. בנוסף למודעות הקשורות ישירות לענף הספורט ניתן למצוא במוסף בעיקר מודעות בתחומי הרכב, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה וכיו"ב.

מוסף הספורט מכיל בצד טורי הכתבות האינפורמטיביים וטבלאות המשחקים והליגות, גם טורי דעה של פרשני ספורט – הן מטעם מערכת העיתון והן אורחים מקרב קהיליית הספורט.

מוסף הספורט מופץ לכל קהל קוראי העיתון – מנויים קבועים ורוכשים מזדמנים בנקודות המכירה.
בימי החול מופץ מוסף הספורט בכ- 350,000 עותקים ובמהדורת סוף השבוע שלו, המופצת בימי ו' – תפוצתו כ- 600,000 עותקים.

רמת האטרקטיביות והאפקטיביות של פרסום במוסף הספורט, וכמובן גם רמת הביקוש של קהיליית המפרסמים לפרסומים במוסף – עולה בהתקיים אירועי ספורט משמעותיים, הזוכים לסקירה ולפרשנות נרחבים במוסף. אז עולה רמת החשיפה של קהל הקוראים למוסף הספורט באורח משמעותי.

מוסף הספורט מציע מגוון אפשרויות פרסום – החל ממודעת "סטריפ" הממוקמת בתחתית ולכל רוחב העמוד , דרך פרסום מודעות בגדלים שונים בעמודי המוסף השונים (רבעי עמודים, חצאים, מודעות אינצ'ים), ועד עמודים שלמים המפורסמים בתוך או בשערו האחורי של מוסף הספורט.
עלויות הפרסום במוסף הספורט תלויות במיקומי ובגדלי המודעות: ככל שהמודעה גדולה יותר ומיקומה טוב יותר (שער קדמי, שער אחורי, עמוד שמאלי לפני האמצע) כך עלותה גבוהה יותר ממודעה שמיקומה טוב פחות (עמוד ימני, עמוד אחרי האמצע).

אדגו פרסום ושיווק הינה חברת פרסום ותיקה הפועלת בענף העיתונות המודפסת זה למעלה מ-20 שנה!
באדגו פרסום ושיווק צוות מקצועי עתיר ידע, ניסיון וכישרון, המעניק לקהל לקוחותיה של החברה שירות איכותי בהכנה רעיונית, טקסטואלית וגרפית של המודעה או קמפיין הפרסום, כולל ייעוץ אובייקטיבי לבחירת אפיקי הפרסום המתאימים ביותר לצרכי הלקוח.

קשרי המדיה המעולים של אדגו פרסום ושיווק מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו, מלבד השירות המקצועי המעולה, גם מחירים ותנאי פרסום אטרקטיביים במיוחד בכל אפיקי התקשורת, ובכלל זה גם מוסף הספורט של ידיעות אחרונות ושאר חלקי העיתון.

פרסמו עכשיו מודעה במוסף הספורט של ידיעות אחרונות בתנאים הטובים ביותר!

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557