פרסום מודעה במסע אחר

מסע אחר הוא ירחון ישראלי פופולארי העוסק בטיולים, בתיירות, גאוגרפיה והיסטוריה. המגזין "מסע אחר" נוסד בשנת 1987 והחל מחודש נובמבר 2013 הוא מוצא לאור על ידי חברת 'טיים אאוט תל אביב'. המגזין יוצא לאור מדי חודש ועוסק בכל הקשור לנסיעות, טבע ותרבויות בארץ ובעולם, מתוך אידיאולוגיה סביבתית, אקולוגית ורב-תרבותית. אופיו של הירחון, הכתבות המיוחדות והידע הרב אותו הוא מקיף, הצילומים המרהיבים ביופים וההתעדכנות אודות ההתרחשויות הסביבתיות – הפכו את "מסע אחר" לירחון איכותי, מוביל וייחודי, אשר הפך עם השנים לכלי יעיל גם עבור כל מטייל טרם צאתו לחופשה ומכאן שהירחון זוכה לחיי מדף ארוכים ארוכים ביותר. מלבד מידע על יעדים בעולם, באתר גם ערוצים יחודיים בתחומים נוספים מעולם הפנאי, כמו ספורט אתגרי, רכבי שטח וטיולי מכוניות, אופניים, לחיות נכון, איכות סביבה וכדומה. בנוסף, לירחון ישנו אתר אינטרנט פעיל ובעל שיעורי חשיפה גבוהים במיוחד לקהל גולשים רחב אך עם זאת ייחודי, משכיל ודעתן.

תפוצה: 140,000 איש נחשפים למגזין מדי חודש. המגזין מופץ ברובו למנויים וגם ברשתות סטימצקי, צומת ספרים וכן במחלקת עסקים של מטוסי אל על. באתר רשומים עשרות אלפי גולשים המקבלים פעם בשבוע ניוזלטר בשם "מסע שבועי" המוקדש בכל פעם ליעד או לנושא, ובנוסף מקבלים הצעות שיווקיות ופרסומיות שונות בתחומי העניין שלהם.

קהל: קהל מכל רחבי הארץ, נשים וגברים בגילאי 25+, ממעמד סוציו-אקונומי גבוה יחסית, המתעניין בתחומי הנופש, תיירות ומלונאות, לייף סטייל והחיים הטובים וכדומה.

מאפיינים: מגזין איכותי ואטרקטיבי, המותאם לאנשים משכילים שמעוניינים להרחיב את הידע שלהם. קוראי המגזין נחשבים לקהל אוהד וקבוע. פונה בעיקר לקהל יעד חובבי טבע, תיירות, מטיילים ועוד המורכב מכתבות, המלצות לאטרקציות ופנאי, יעדים נבחרים ומסלולים לסיור וטיול בארץ ובחו"ל ועוד

מי מפרסם: פרסום במסע אחר מתאים למי שמעוניין להגיע לקהל יעד המורכב מצעירים ומבוגרים. מגזין הבידור פופולרי ומציע מדורים הפונים למבוגרים ומדורים הפונים לצעירים וכך ניתן לפלח את קהל היעד ולמקד את הפרסום כדי לזכות בחשיפה נכונה ולהתאים את הפרסום לקהל הקוראים.

סגנון: מסע אחר מצריך כתיבה שיווקית איכותית וחכמה. שמירה על שפה רהוטה, תכנים מעניינים והצעות אטרקטיביות. הירחון מציע מגוון של אפשרויות פרסום בגדלים ובמיקומים שונים המותאמים לצורכי הלקוח ולתקציבו. הפרסום נעשה על גבי נייר כרומו צבעוני ואיכותי.

למה כדאי: פרסום מודעה במסע אחר מובילה לחשיפה גדולה לאוכלוסייה מוגדרת, משכילה וצרכנית. גישה לגילאים צעירים ובוגרים כאחד, בעלי תחומי עניין נרחבים. עיצוב מודרני, בולט ואטרקטיבי. יתרון זכירות, פרסום בולט בעל חיי מדף ארוכים משום שאנשים נוטים לשמור את הירחון שבועות רבים ואף חודשים.

מעוניינים לפרסם במסע אחר ולהנות מחשיפה אדירה בקרב קהל היעד שלכם? אדגו פרסום ושיווק בע"מ

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557