פרסום מודעה במוסף 7 ימים

מוסף 7 ימים ידיעות אחרונות 7 ימים, מוסף 7 ימים, פרסום ב 7 ימים, מגזין 7 ימים
מוסף 7 ימים של ידיעות אחרונות הינו מוסף הדגל של העיתונות העברית בת זמננו.
7 ימים מופץ עם גליון יום ו' של ידיעות אחרונות לכלל קוראי העיתון – מנויים וקוראים מזדמנים.
העורך הנוכחי של מוסף 7 ימים, מאז אוקטובר 2009, הוא העיתונאי והעורך הוותיק גדי בלום, לשעבר המשנה לניר חפץ, עורך המוסף אותו החליף, ולפני כן רכז הכתבים של ידיעות תקשורת – רשת המקומונים של קבוצת ידיעות אחרונות.
עם בעלי הטורים והכותבים הקבועים במוסף, אשר לא מעט בזכותם מחזיק 7 ימים במעמדו האיתן בקרב קהל קוראיו הנאמנים, נמנים שלמה ארצי, רענן שקד, דניאלה לונדון-דקל, חנוך דאום, קרן פלס, דנה ספקטור ועוד רבות ורבים, טובות וטובים.

בנוסף לכתבות ולטורי הכותבים הנ"ל מכיל 7 ימים גם מדור רכילות נרחב ופופולארי בעריכת אדוה מלמד-לוי, מדור קולינרי של מתכונים מיוחדים בעריכת השף ישראל אהרוני, מדור הורוסקופ בעריכת האסטרולוגית מרים בנימיני, וכן מדור נרחב של חידות, תשבצים, סודוקו ושאר עיסוקי פנאי למבוגרים ולילדים, כולל תשבץ ההיגיון המאתגר, בעריכת דקל בנו וראובת ניצן.

תפוצת הגיליון מונה כ-600,000 עותקים והוא נקרא ע"י למעלה מ-1/3 מקוראי העיתונים דוברי העברית בישראל! בשל תכניו האטרקטיביים והיותו מוסף שבועי שאינו עוסק בעניינים האקטואליים החמים כמו מוספי החדשות, חיי המדף של מוסף 7 ימים ארוכים במיוחד ומספר הקוראים של כל עותק שלו הוא מהגדולים במדיה העיתונאית בארץ.

פרסום במוסף 7 ימים
7 ימים הוא מוסף העיתונות המחזיק יותר עמודי מערכת ויותר עמודי פרסום מכל מוסף אחר בעיתונות הישראלית. מוסף 7 ימים מקנה למפרסמים בו, מעבר לחשיפה מירבית בפני קהל יעד מגוון מאד, גם תדמית רצינית, מצליחנית ויוקרתית. פרסום מודעה במוסף 7 ימים אפשרי רק בעמודים שלמים או בכפולות עמודים ("דאבל ספראד"), במיקומים שונים לאורך כל הגיליון.

ניתן להתאים את מיקום עמוד הפרסום במוסף 7 ימים לפי קהל היעד שלו, בסמוך לכתבות או טורים הפופולריים אצל אותו קהל יעד ספציפי.
בנוסף מחזיק הגיליון גם בעמודים מתחלפים אזוריים: מתחלף מרכז, מתחלף דרום, מתחלף ירושלים ומתחלף צפון. משמעות הדבר שכל מי שחפץ לפרסם את מודעתו רק בקרב אוכלוסיה באיזור מסויים – יוכל לעשות כן בעלות מופחתת מזו של התפוצה הארצית המלאה.

בהתאם לאמור לעיל, ניתן למצוא במוסף 7 ימים מגוון רחב של מפרסמים ממגוון תחומים ומגזרים, כגון אבזרים וריהוט לבית; חשמל, אלקטרוניקה ותקשורת סלולרית; רכב; מזון; קוסמטיקה ופארם; שעונים ותכשיטים; ספורט ואופנה; ועוד כהנה וכהנה. רוב המפרסמים במוסף 7 ימים הם גופים מבוססים, מוכרים ומצליחים, שרכשו את מעמדם ומקבלים לפרסומיהם חשיפה מירבית בזכות הפרסום במוסף 7 ימים.

עלויות הפרסום במוסף 7 ימים
בהיותו המדיום הפרסומי המוביל במדינה, כך גם העלויות של פרסום מודעות במוסף 7 ימים הן הגבוהות בענף העיתונות והפרסום בארץ בכלל.
המיקומים, לפי סדר בכירותם, שונים בתעריפיהם: השער האחורי הוא היקר ביותר, אחריו עמודי הפתיחה – 2, 3 ו-4, עמודים שמאליים לפני האמצע וכך הלאה. הזולים בתעריפיהם הם עמודי הפנים המתחלפים לפי אזורים (מרכז, צפון, דרום, ירושלים), שהם בד"כ עמודים ימניים אחרי האמצע של מוסף 7 ימים.

אדגו פרסום ושיווק
אדגו פרסום ושיווק נמנית עם חברות הפרסום הותיקות והמובילות בענף הפרסום בעיתונות המודפסת ובכל שאר אפיקי הפרסום, עם מוניטין וניסיון של 25 שנים בתחום. הצוות המקצועי בעל הידע הרחב, הנסיון העצום והיכולת הקריאטיבית הגבוהה, יסייע גם לך, כמו למאות לקוחותיו הנאמנים, בבחירת ערוץ הפרסום המתאים ביותר לצרכים וליכולת של ארגונך, ויפיק עבורך את המודעה ו/או הקמפיין המנצחים.

קשרי המדיה המעולים של אדגו פרסום ושיווק מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו, מלבד השירות המקצועי המעולה, גם מחירים ותנאי פרסום אטרקטיביים במיוחד בכל אפיקי התקשורת, ובכלל זה גם מוסף 7 ימים של ידיעות אחרונות ושאר חלקי העיתון.

לפרסום במוסף 7 ימים של ידיעות אחרונות בתנאים הטובים ביותר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557