פרסום מודעה במוסף 24 שעות

פרסום במוסף 24 שעות ידיעות אחרונותמוסף 24 שעות ידיעות אחרונות, פרסום בידיעות אחרונות

מוסף 24 שעות של ידיעות אחרונות הינו מוסף יומי המופץ בימי א'-ה' לכל קוראי העיתון – מנויים ורוכשים בקיוסקים ובכל נקודות המכירה של העיתון. תפוצת המהדורה היומית של מוסף 24 שעות הינה כ-350,000 עותקים.

מוסף 24 שעות כולל כתבות בנושאים שבמרכז ובעיקר בשולי החדשות, טורי דעה ופרשנות בענייני השעה, מדור תגובות של מכתבי קוראים המגיעים למערכת, מדור ידיעות קלילות ואנקדוטות מהעולם, מדורי רכילות, תרבות, בידור ופנאי, לוח שידורי הטלויזיה והרדיו, מדריך הקרנות סרטים בבתי הקולנוע, הורוסקופ יומי וכן תשבצים, סודוקו ומשחקי פנאי אחרים.

אפשרויות הפרסום במוסף 24 שעות מגוונות, וכוללות את עמוד השער האחורי של המוסף בה המודעה חייבת להיות בגודל עמוד שלם. עמודים בגוף המוסף – ימניים ושמאליים, לפני ואחרי האמצע, מודעות שטח (אינצ'ים) בגדלים שונים וכן מודעות "סטריפ" (מודעוה בגובה של מספר קטן של סנטימטרים על כל רוחב העמוד), מודעות בגודל שמינית עמוד, רבע עמוד ומודעות בגודל חצי עמוד – "שוכב" או "עומד".
ככל שמיקום הפרסום יותר אטרקטיבי – כך עלותו גבוהה יותר. שער אחורי יקר מעמודי הפנים, מיקום לפני האמצע יקר ממיקום אחרי האמצע, מיקום בעמוד שמאלי יקר ממיקום בעמוד ימני וכו'.

אופיו המערכתי הקליל של מוסף 24 שעות מכתיב בד"כ גם את אופי המודעות המתפרסמות בו. מוסף 24 שעות הוא המיקום האופטימלי לפרסום מודעות על אירועי תרבות ובידור, נושאי פנאי, צרכנות וכיו"ב.

אדגו פרסום ושיווק הינה חברת פרסום ותיקה הפועלת בענף העיתונות המודפסת זה למעלה מ-20 שנה!
באדגו פרסום ושיווק צוות מקצועי עתיר ידע, ניסיון וכישרון, המעניק לקהל לקוחותיה של החברה שירות איכותי בהכנה רעיונית, טקסטואלית וגרפית של המודעה או קמפיין הפרסום, כולל ייעוץ אובייקטיבי לבחירת אפיקי הפרסום המתאימים ביותר לצרכי הלקוח.

קשרי המדיה המעולים של אדגו פרסום ושיווק מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו, מלבד השירות המקצועי המעולה, גם מחירים ותנאי פרסום אטרקטיביים במיוחד בכל אפיקי התקשורת, ובכלל זה גם מוסף 24 שעות של ידיעות אחרונות ושאר חלקי העיתון.

פרסמו עכשיו מודעה במוסף 24 שעות של ידיעות אחרונות בתנאים הטובים ביותר!

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557