פרסום מודעה במוסף ממון

מוסף מודעה ממון הוא מדור הכלכלה היומי המורחב של ידיעות אחרונות.

מוסף ממון הוא המוסף הכלכלי הנפוץ והפופולארי בישראל. מופץ בתפוצה מלאה של ידיעות אחרונות – הן מנויים קבועים והן קוראים מזדמנים שרכשו את העיתון בקיוסקים ובנקודות המכירה ברחבי הארץ.
תפוצתו של מוסף ממון בימי החול עומדת בסופי שבוע על כ- 600,000 עותקים, ובימי החול – א'-ה' – עומדת התפוצה על כ- 350,000 עותקים.

מוסף ממון מופנה לכלל קוראי ידיעות אחרונות ולא מיועד בהכרח לקהל שמקרב המגזר העסקי. הוא כתוב בשפה קלילה ושווה לכל נפש, ומכיל ידיעות חדשותיות בנושאי כלכלה ושוק ההון, כתבות בענייני צרכנות, עסקים, רכב ותחבורה, משפט וכן מדור רכילות יומי בנושאים שעליהם אמון המוסף.

עורך מוסף ממון הוא עידן מוטולה וכותבים בו שורה ארוכה של עיתונאי כלכלה מהמובילים בישראל: סבר פלוצקר, גד ליאור, רועי ברגמן, נווית זומר, ישראל וולמן ואחרים.

אפשרויות פרסום מודעות בעיתון במוסף ממון נרחבות, וכוללות מודעות בגדלים שונים ובשלל מיקומים: שער קדמי (מודעות "סטריפ" בתחתית העמוד, לכל רוחבו), שער אחורי (עמוד שלם), עמודים שלמים – שמאליים וימניים לפני ואחרי האמצע, חצאי עמודים ("שוכבים" ו"עומדים"), רבעי עמוד ומודעות שטח (אינצ'ים) בגדלים שונים.

מחירי הפרסום במוסף ממון נקבעים על-פי גודל המודעה ומיקומה במוסף. מיקומים מועדפים כגון השער הקדמי של המוסף, השער האחורי, או עמודים שמאליים לפני האמצע עולים יותר ממיקומים בולטים פחות, כגון עמוד ימני אחרי האמצע.

אופי המודעות המתפרסמות במוסף ממון מוכתב בד"כ מהנושאים בהם עוסק המוסף – בנקאות ופיננסים, צרכנות, רכב, מודעות משפטיות לסוגיהן (כינוסי נכסים, צווי ירושה, פירוק ומיזוג חברות וכו'), מודעות בורסאיות (אסיפות כלליות של חברות ציבוריות, תשקיפי הנפקת ני"ע' וכו'), מכרזים וכיו"ב.

אדגו פרסום ושיווק נמנית עם חברות הפרסום הוותיקות והמובילות בתחום הפרסום של כל סוגי המודעות בעיתונים.
הצוות המקצועי והמיומן, בעל הכישרון והניסיון הרב של אדגו פרסום ושיווק, מספק לקהל הלקוחות הנרחב של החברה שירות איכותי בהכנה המודעה או קמפיין הפרסום, החל משלבי הייעוץ, התכנון, בחירת אפיקי הפרסום המתאימים ביותר לצרכי הלקוח, דרך הרעיון, הניסוח, העיצוב והביצוע הגרפי, וכלה בפרסום המודעה או הקמפיין בעיתונים ובשאר אפיקי הפרסום הנבחרים.

קשרי המדיה המעולים של אדגו פרסום ושיווק מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו, מלבד השירות המקצועי המעולה, גם מחירים ותנאי פרסום אטרקטיביים במיוחד בכל אפיקי התקשורת, ובכלל זה גם מוסף ממון של ידיעות אחרונות ושאר חלקי העיתון.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557