פרסום מודעה בידיעות אחרונות

פרסום מודעה בעיתון ידיעות אחרונות מבטיח לכם חשיפה אדירה לקהל קוראים מגוון ונאמן של כ-350,000 איש בימי חול ושל כ-800,000 קוראים בסופי שבוע. לעיתון גם קהל מנויים המקבלים כל בוקר את העיתון למפתן ביתם כ-200,000 איש.

לחשיפה האדירה שמקבלת מודעה מפרסום בידיעות אחרונות אין אח ורע בעיתונות הישראלית. לעיתון ידיעות אחרונות שלל מוספים ומדורים בנושאים שונים ומגוונים, הפונים לכל קהלי היעד הרלוונטיים באוכלוסייה הישראלית. לקבוצת ידיעות אחרונות גם רשת המקומונים של ידיעות תקשורת אשר חולשת על כל איזורי המדינה עם עיתון מקומי היוצא כל יום שישי. ידיעות אחרונות הינו גם המוציא לאור של עיתון לאישה, הפונה לציבור הנשים במדינה.

קבוצת ידיעות אחרונות היא גם המוציאה לאור של מגזין מנטה הפופולרי. ידיעות אחרונות הוא גם המו"ל של המגזין הפופלרי עולם האישה הפונה לקהל הנשים במדינה, והוא מורכב מכתבות בנושאים שונים הקשורים לעולם האישה.

ניתוב נכון של הקמפיין למיקומים המתאימים בעיתון הוא קריטי להצלחתו ואנו יודעים כיצד לעשות את זה נכון. בידיעות אחרונות אפשרויות הפרסום הן לפי פילוח מדויק שמתאים בדיוק לצרכי המפרסם במהדורה היומית ובסופ"ש של העיתון כותבים מיטב הפובליציסטים והכתבים בי

תפוצה: לעיתון ידיעות אחרונות פריסה בכל הארץ. 350,000 עותקים בימי חול ו- 800,000 בסוף שבוע.

קהל: קהל רחב החוצה את כל שכבות האוכלוסייה – העיתון הנפוץ ביותר בארץ, פונה לכל עם ישראל.

מאפיינים: עיתונות ארצית פופולרית, המלווה את החברה הישראלית אפילו עוד מלפני הקמת המדינה, מאז שנת 1939. העיתון ידיעות אחרונות מפרסם תחקירים מקיפים ומעמיקים על בסיס קבוע, ויוזם פעמים רבות סדרות כתבות כנגד עוולות חברתיות. לדוגמה אודות אדמות מקווה ישראל או, פרשת הג'קוזי המפורסמת, שפרסם העיתון אודות מפכ"ל המשטרה לפני כמה שנים. הוא בנוי בצורה נוחה לדפדוף (פורמט הטבלואיד) עם כותרות גדולות בדומה לעיתונות הפופולרית בעולם.

מי מפרסם: פרסום בעיתון ידיעות אחרונות מקיף את כל התחומים גם של שירותים וגם של מוצרים, הודעות לציבור, מודעות משפטיות ומודעות אבל – ולפיכך כמעט כולם מפרסמים מודעות בעיתון.

סגנון: שלל נושאים בשפה זורמת ונגישה שקולעת לכל שכבות האוכלוסייה.

למה כדאי: העיתון המרכזי בישראל, מגיע לכלל האוכלוסייה. לעיתון המוספים המקצועיים המובילים והנפוצים בתחום העיתונות . כמו כן קיימות שלל אפשרויות של פרסום על פי חלוקה ארצית ותוכנית.

אפשרויות הפרסום בעיתון : פרסום מודעה בידיעות אחרונות ניתן לפלח לפי תחום, אזור ונושא, על מנת להגיע בצורה המדויקת ביותר לחשיפה בפני קהל היעד הרצוי וזאת גם בזכות שלל המוספים של העיתון. לידיעות אחרונות יש את מבחר המוספים המגוון והגדול ביותר, והוא העיתון המוביל מבחינת מספר המוספים הן באמצע שבוע והן בסופשבוע.

העיתון היומי והמוספים:

 • קונטרס חדשות יומי – פרסום מודעה בעמודי החדשות של ידיעות אחרונות, המסקר את שלל האירועים השוטפים, בארץ ובעולם, בעל מספר עמודים משתנה ושלל אפשרויות פרסום.
 • 24 שעות מוסף פוליטיקה ואקטואליה – פרסום מודעה במוסף יומי העוסק בענייני היום.מוסף 24 שעות, הוא הנקרא ביותר בישראל.
 • מוסף ממון – פרסום מודעה במוסף הכלכלה היומי המוביל של ידיעות אחרונות, בזכות העובדה שהוא מדבר בשפה נגישה ועממית ופונה גם לאנשי עסקים וגם לצרכן הפשוט, עם מדורי צרכנות, השוואות, מוצרים ושירותים משתלמים לצרכנים. המוסף עורך תחקירים שונים בנושאי צרכנות.
 • מוסף ספורט – פרסום מודעה במוסף הספורט היומי של ידיעות אחרונות.
 • לוח ידיעות אחרונות (ימים ו'+ג') – פרסום מודעה בלוח ידיעות הלוח המוביל לפרסום מודעות דרושים ומודעות מכירה, נדל"ן, רכב עסקים ומכירה המופיע גם ביום ו' וגם ביום ג' – מוסף המכירה הכי חזק מדינה!

מוספי הנישה שמופיעים פעם בשבוע בימים קבועים הם: 

 • יום ראשון: זמנים בריאים – מוסף בענייני בריאות, רק למנויי ידיעות אחרונות
 • יום שני: מסלול – מוסף תיירות, רק למנויי ידיעות אחרונות
 • יום רביעי: זמנים מודרניים – מוסף סגנון ואורח חיים
 • יום חמישי : פיצוחים – מוסף הפעלות, רק למנויי ידיעות אחרונות

מוספי סוף השבוע הם:

 • מוסף 7 ימים – מדורים פופולריים: מוסף כתבות רחב, טורים, מדור רכילות, מדור בישול ופנאי, מדור בישול ומדור פנאי ומשחקים. כותבים פופולריים: דנה ספקטור, קרן פלס.
 • המוסף לשבת – מוסף פוליטיקה ואקטואליה, ובו כתבות וטורים
 • 7 לילות – מוסף הבידור השבועי, כולל מדריך שידורי טלוויזיה ומדור ספרות פנאי ומשחקים.
 • ממון – המוסף הכלכלי המוביל, גם בסופי שבוע

לסיכום, חברת אדגו פרסום ושיווק היא החברה המקצועית ביותר שתוכל להתאים עבורכם את חבילת הפרסום הנכונה לכם בידיעות אחרונות, אמרתם אפקטיביות פרסומית, אמרתם אדגו !

אז למה אתם מחכים הקמפיין הפרסומי שלכם בידיעות אחרונות במרחק שיחה אחת.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557