פרסום מודעה בידיעות אחרונות עמודי חדשות

פרסום בעמודי החדשות של ידיעות אחרונות

קונטרס החדשות של ידיעות אחרונות מהווה את חלקו העיקרי והמרכזי של העיתון, כשהוא עוטף את שאר חלקי העיתון ומוספיו.
בימי אמצע השבוע (א'-ה') מודפס קונטרס החדשות בפורמט טבלואיד, ומונה 36-48 עמודים, בכפוף למסת האירועים החדשותיים אותם הוא מכסה.

בימי ו' מודפס קונטרס החדשות בפורמט טבלואיד כפול.
קונטרס החדשות של ידיעות אחרונות מכיל בעיקר ידיעות חדשותיות המהוות סיקור של אירועי יום האתמול בארץ ובעולם, עד שעות הערב המאוחרות, עת נסגר העיתון ונשלח לדפוס. קונטרס החדשות מאופיין בעיצוב גרפי חדשני ומושך עין: כותרות גדולות, כותרות משנה בולטות, מעט נרחבות יותר, המתמצתות את עיקרי הכתבה, תמונות צבעוניות גדולות וקטנות, וטקסט בגופן ("פונט") נוח לקריאה. כל ידיעה או כתבה תחומה במסגרת ברורה או ברקע צבעוני עליו היא מודפסת.

מדי יום מכיל המוסף מדור קבוע של חדשות חוץ מהעולם, כאלה שאינן תופסות את כותרות העיתון העיקריות, וכן מדור פובליציסטי יומי בשם "דעות אחרונות", הנותן במה לשלל כותבים, לרבות אורחים, המביעים דעתם בנושאים השונים שעל סדר היום. טורי דעה נוספים מופיעים בצמוד לסיקור החדשותי של חלק מהאירועים המסוקרים בעמודי קונטרס החדשות.
בשערו הקדמי של קונטרס החדשות מופיעות כותרות היום העיקריות, בליווי כותרות משנה ותמונות, והפנייה לעמודים בהם מסוקרים הנושאים והאירועים בהרחבה.

בשערו האחורי מכיל הקונטרס ידיעה אחת או שתיים משולי החדשות, בעלות אופי קליל, בליווי תמונות, לצד מפת תחזית מזג האוויר היומית.

פרסום בעמודי החדשות של ידיעות אחרונות
מפרסם המבקש להגיע אל קהל יעד רחב ומגוון, מכל שכבות האוכלוסיה, ימצא מבוקשו בקונטרס החדשות של ידיעות אחרונות.

וכאן אנו, באדגו פרסום ושיווק, נכנסים לתמונה:

הצוות המקצועי, המוכשר ורב הניסיון שלנו, יציג בפניך את אפשרויות הפרסום הרבות והמגוונות בעמודי החדשות של ידיעות אחרונות ויסייע לך בבחירת האופציה המתאימה ביותר לצרכיך ולתקציבך מבין שלל האפשרויות: עמודים שלמים, שמאליים וימניים, לפני ואחרי האמצע; כפולות עמודים ("דאבל-ספראד") לפני ואחרי האמצע; חצאי עמודים; מודעות "סטריפ" בגבהים שונים לרוחב כל העמוד; מודעות לרוחב פריסת 2 עמודים; מודעות שטח ("אינצ'ים") בעמודים הפנימיים של הגיליון, בגדלים שונים, וכן מודעות שטח בגדלים שונים בחצי התחתון של השער האחורי, הזוכות לחשיפה מירבית, גם לעיני מי שאינו קורא את כל הגיליון אלא נחשף למעטפת שלו, אפילו כשהוא סגור.

לאחר שלב הייעוץ ובחירת אפיק הפרסום המתאים – ילווה אותך הצוות המיומן של אדגו פרסום ושיווק בהכנת המודעה או קמפיין הפרסום לאורך כל שלביו: רעיונאות, כתיבה, עיצוב גרפי וכל השאר.

קשרי המדיה המעולים של אדגו פרסום ושיווק מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו, מלבד השירות המקצועי המעולה, גם מחירים ותנאי פרסום אטרקטיביים במיוחד בכל אפיקי התקשורת, ובכלל זה גם עמודי החדשות של ידיעות אחרונות ושאר חלקי העיתון.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557