פרסום מודעה בזמנים מודרנים

זמנים מודרניים הינו מוסף ה"לייף סטייל" של ידיעות אחרונות, הפופולארי בעיקר בקרב אוכלוסיית הנשים בישראל.

מוסף זמנים מודרניים מופץ למנויים הקבועים של ידיעות אחרונות בכל יום ד' בשבוע, והינו בחזקת ערך מוסף למנויי העיתון על פני קוראי ידיעות אחרונות המזדמנים, הרוכשים אותו בקיוסקים ובשאר נקודות המכירה.

עורכת מוסף זמנים מודרניים מאז אמצע 2014 היא כרמל כרמן, עורכת מגזין "מנטה" לשעבר, בעלת היסטוריה עיתונאית ארוכה ומגוונת בקבוצת ידיעות אחרונות.

עם קבוצת העיתונאים (ובעיקר העיתונאיות) ובעלי/ות הטורים הקבועים במוסף זמנים מודרנים נמנים/ות ורדה רזיאל-ז'קונט, ניצה אבירם, גאיה קורן, סהר שלו, מיקה אלמוג, שירי גלס, רוני ונציה ועוד.

מוסף זמנים מודרניים עוסק בעיקר בענייני אופנה, סגנון חיים, זוגיות, הורות ומשפחה, קולינריה, בריאות, צרכנות, ובנוסף מכיל גם כתבות תחקיר וראיונות עם ידוענים בנושאים שהמוסף אמון עליהם.

פרסום במוסף זמנים מודרניים פונה, כאמור, בעיקר לקהל הנשי, ועוסק בד"כ בעיקר בתחומי האופנה והסגנון: הלבשה ואבזרי אופנה נלווים, אסתטיקה, בריאות, עיצוב, ריהוט וכיו"ב.

אפשרויות הפרסום במוסף זמנים מודרניים מגוונות מאוד וכוללות את האפשרויות הבאות:
פרסום מודעות בגודל עמוד (ימניים ושמאליים) בעמודים הפנימיים של המגזין, מודעות רבע ושמינית עמוד, חצאי עמודים, מודעות "סטריפים", מודעת עמוד בשער האחורי של המוסף ואף כפולת עמודים הנקראות בשפה המקצועית "דאבל ספראד".

ככל שמיקום המודעה אטרקטיבי יותר – כמו בשער האחורי של המוסף או בעמוד שמאלי לפני האמצע – כך עלות המודעה גבוהה יותר.
לדוגמא פרסום בעמוד שמאלי יקר יותר מפרסום בעמוד ימני, פרסום מודעה לפני האמצע יקר יותר מפרסום מודעה אחרי האמצע וכו'.

מעוניינים לפרסם במוסף זמנים מודרניים של ידיעות אחרונות? הגעתם למקום הנכון.

אדגו פרסום ושיווק מתמחה בפרסום כל סוגי המודעות בעיתונות המודפסת כבר יותר מ-20 שנה.
באדגו פרסום ושיווק תמצאו צוות מנוסה ומוכשר מאד של תקציבאים, רעיונאים ומעצבים, שיעניק גם לכם, כמו ללקוחותינו הרבים האחרים – ייעוץ מקצועי ושירות איכותי ביותר בכל שלבי התכנון והביצוע של המודעה ו/או קמפיין הפרסום שלכם.

קשרי המדיה המעולים של אדגו פרסום ושיווק מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו, מלבד השירות המקצועי המעולה, גם מחירים ותנאי פרסום אטרקטיביים במיוחד בכל אפיקי התקשורת, ובכלל זה גם מוסף זמנים מודרניים של ידיעות אחרונות ושאר חלקי העיתון.

לפרסום מודעה במוסף זמנים מודרניים של ידיעות אחרונות בתנאים הטובים ביותר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557