פרסום ובניית באנרים

באנרים ניתן לפרסם בראש האתר, בצדדיו או מלפניו – פרסום באנרים באתרי האינטרנט נחשב לאחת הדרכים היעילות ביותר לפרסום בשטחי המדיה השונים באינטרנט. אל תחכו שהלקוחות יחפשו אתכם, תנו לבאנרים להגיע אליהם.

באנרים וירטואליים – יצירתיות מניעה לפעולה
באנרים ברשת האינטרנט הם אותן מודעות וירטואליות שנועדו לגרום לגולשים להקליק עליהם ולעבור מהן אל דף נחיתה או אל אתר האינטרנט שלכם. עיצוב נכון של באנר יכול להביא לעלייה משמעותית בתנועת הגולשים לאתר האינטרנט ולמינוף בית העסק שלכם. צוות המעצבים של אדגו פרסום ושיווק בע"מ יודע לנצל את הפלטפורמה הפרסומית הזו היטב ולעצב לכם באנרים יצירתיים במיוחד אשר מניעים את הגולשים לפעולה ולהמיר גולשים ללקוחות. כך למשל, ניתן לעצב באנרים אינטראקטיביים או אנימציה ססגונית כלשהי אשר תמשוך את הגולשים ותוביל אותם ישירות אל האתר שלכם.

עיצוב באנרים מקצועי עם אדגו פרסום ושיווק בע"מ
עיצוב באנרים הוא אינו מלאכה שיש להקל בה ראש. היות והאפשרויות כמעט בלתי מוגבלות, על המעצב להיות מקצועי מספיק כדי לדעת לעצב את הבאנר בצורה אפקטיבית וממוקדת קהל יעד. עיצוב הבאנר צריך להתאים גם לאתר בו הפרסומת עומדת לעלות. כך למשל, אם מדובר בפרסום באתר של גולשים צעירים, על הבאנר לשמור על צבעוניות מסוימת, ועל שפה קלילה ונגישה. באותו אופן, פרסום באתר עסקי או כלכלי יאופיין בעיצוב קלאסי יותר בעל קווים מינימליסטיים ומסרים שיווקיים המלווים בנתונים.

הצוות המקצועי של אדגו פרסום ושיווק בע"מ בעל ניסיון רב בעיצוב באנרים והטמעתם בשלל האתרים המובילים בארץ. בעת העיצוב, אנו מתייחסים לשלושת המרכיבים החשובים ביותר בתהליך שיווקי באינטרנט – העסק, הגולשים והמוצר. אנו נדע להתאים את השפה העיצובית של הבאנר שלכם לקהל היעד, ולמקם אותו ברחבי האינטרנט באופן האפקטיבי ביותר תוך מתן דגש על הנעה לפעולה ומעקב אחר יחסי ההמרה.

רוצים באנר מעוצב באתרים המובילים? – חייגו עכשיו 0722-575-456, אדגו פרסום ושיווק בע"מ

באמתחתנו למעלה מ-25 שנות ניסיון בעולם השיווק והפרסום. הצוות המנוסה שלנו ידע לתכנן, לעצב ולפרסם עבורכם באנרים בשלל דוגמאות שונות תוך בניית אסטרטגיה שיווקית נכונה אשר תניב לכם את התוצאות הטובות ביותר.

  • בניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת אישית
  • פרסום בכל אחד מהאתרים השותפים לגוגל אשר מוכרים להם דיספליי (שטחי מדיה)
  • אפשרות בחירה על פרסום רק באתרים ספציפיים
  • אפשרות לטירגוט ולפרסום לפי קהל יעד, איזור גיאוגרפי, חלוקה דמוגרפית וכדומה
  • באנרים הם מדיה זולה יותר משאר מדיות הפרסום, אך לא פחות אפקטיבית

מהיום זה פשוט!
אדגו פרסום ושיווק בע"מ

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557