פרסום ברשת ג' 97.8FM

פרסום תשדירים וחסויות  ברשת ג' 97.8 FM

רשת ג' היא אחת מהתחנות הגדולות של קול ישראל. היא הוקמה כבר ב-1976, ובעברה שידרה מוזיקה פופולרית מכל העולם והתחרתה על ליבם של הצעירים אל מול תחנות אחרות באותה התקופה. עם זאת, בסוף שנות ה-90 עברה התחנה מהפך, ותוך שיווי אופי ייחודי ועצמאי, החלה לשדר אך ורק מוזיקה ישראלית. החלטה זו הופכת אותה, גם היום, לתחנה ייחודית במידה רבה בנוף הרדיו הישראלי, וכפלטפורמה לפרסום אל מול קהל מובחן ומאופיין. גם ב-2015, רשת ג' היא אחת מארבע תחנות הרדיו הגדולות והמואזנות ביותר בישראל, מה שמעיד על החיבה הרבה של הקהל לתוצרת המוזיקלית המקומית. היעזרו באדגו פרסום ושיווק, החברה המקצועית ביותר בשטח, ואנחנו נפיק עבורכם את תשדיר הרדיו המושלם.

רוצים לפרסם את התשדיר שלכם ברשת ג' 97.8 FM?
התקשרו עכשיו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ בטלפון 0722-575-456, והצוות שלנו יענה על כל שאלותיכם ויבנה לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד

תפוצה: רשת ג', כאחת מתחנות הרדיו הממלכתיות, משודרת בכל רחבי הארץ, ונקלטת בתדרים שונים בהתאם לאזורי הקליטה. התחנה היא אחת מארבע תחנות הרדיו המואזנות ביותר בישראל ונהנית משיעור חשיפה של כ-14%.

קהלרשת ג' פונה לקהל בכל הגילאים, תוך התמקדות בקהל המעדיף מוזיקה ישראלית מקומית. בתוך כך, התחנה פונה לחובבי מוזיקה מז'אנרים שונים, כולל מאזיני המוזיקה הים תיכונית.

מאפייניםרשת ג' מתמקדת בשידור מוזיקה ישראלית מז'אנרים שונים, ומתגאה גם במצעד הפזמונים העברי הפופולרי והמשפיע שלה. בשנים האחרונות התחנה הגבירה את מעורבותה גם בשדה המוזיקה הים תיכונית הפופולרית.

מי מפרסם: הפופולריות הגבוהה יחסית של רשת ג', יחד עם האפשרות לפרסום מגוון, מושכת אליה מפרסמים מכל הסוגים, וביניהם גם הודעות ממלכתיות וגם מפרסמים מסחריים גדולים. כל אחד יכול לפרסם ברשת ג'.

סגנוןרשת ג' שומרת על סגנון ממלכתי כראוי לתחנה השייכת לקול ישראל, בשילוב שפה מעודכנת ונגישה.

למה כדאיפרסום ברשת ג' כדאי במיוחד כתחנה המאפשרת פנייה לקהל רחב יחסית בשדה הרדיו, עם פרסום מגוון יחסית ויכולת פילוח קהל גבוהה.

אדגו פרסום ושיווק מפיקה תשדירי שירות מקצועיים ואיכותיים ומספקת לכם מעטפת כוללת המכילה: כתיבת ג'ינגל, הלחנה, הקלטה ושירות מהיר ומקצועי תוך 48 שעות עד שהתשדיר מוכן לעלות לאוויר! בעזרתנו, תוכלו לפלח נכון את קהל היעד, לפרסם בתוכניות רלוונטיות וליצור חשיפה אופטימלית בתקציב מוגדר מראש. אם פרסום ברשת ג', 97.8 FM זה מה שאתם צריכים, אנחנו הכתובת שלכם

הדרך אל המאזין מתחילה אצלנו
אנחנו נפרסם את התשדיר שלכם ברשת ג' 97.8 FM

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557