פרסום בערוץ 9

ערוץ 9, או בשמו הנוסף ישראל פלוס, הוא במידה רבה ערוץ ייחודי בנוף תעשיית הטלוויזיה הישראלית. כמו ערוצים אחרים המשדרים בשפות שאינן עברית ומופקים בישראל, הוא מכוון לקהל יעד ייחודי, ולמעשה הוא הערוץ הישראלי היחיד שבראש מעייניו עומדת אוכלוסיית העולים ממדינות חבר העמים לשעבר. הערוץ הוא דו לשוני, ורוב תכניו מתורגמים לעברית, כך שהוא פונה לעולים ולישראלים ותיקים כאחד. עם זאת, תכניו ייחודיים ועונים בעיקר על צרכיו של ציבור דוברי הרוסית בישראל, אותו ציבור המקפיד לשמור על ייחודו התרבותי ועל השפה הרוסית. לאור כל זאת, הפרסום בערוץ 9 הוא למפרסמים שיודעים בדיוק מה הם רוצים. אם אתם מעוניינים לפנות לציבור ייחודי וענק של מעל מיליון ישראלים, היעזרו בשירותים המקצועיים והמדויקים של אדגו פרסום ושיווק בע"מ, ונפיק עבורכם פרסומת מהמדרגה הראשונה בשפה הרוסית.

רוצים לפרסם בערוץ 9 ישראל פלוס? התקשרו עכשיו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ בטלפון 0722-575-456, והצוות שלנו ימהר לענות על כל שאלותיכם ולתת לכם הצעת מחיר להפקת פרסומת לטלוויזיה

חשיפה: באופן עקרוני, הערוץ פונה לאוכלוסייה ענקית של כ-1.2 מיליון ישראלים הדוברים רוסית, יחד עם צפייה מזדמנת של ישראלים ותיקים. מיקומו על סקאלת הערוצים תורמת בוודאי להגברת החשיפה. עם זאת, בין היתר משום שהערוץ משודר בכבלים ובלוויין, שיעורי הצפייה בערוץ נמוכים יחסית, ואינם מתחרים באופן משמעותי עם הערוצים המרכזיים, 2, 10 ו-1.
  • קהל: למרות האמור לעיל, יתרונו של הערוץ נובע מהפנייה המכוונת לקהל ייחודי ומובחן, גדול מאוד, ומאופיין ברמה גבוהה. עבור דוברי רוסית רבים בישראל, זהו הערוץ היחיד המספק חשיפה לנעשה בארץ.
  • מאפיינים: כפי שהוזכר, תכני הערוץ מוכוונים בעיקר לקהל דוברי הרוסית בישראל ומותאמים אליו. כך, מופיעים בערוץ שידורי אקטואליה בשפה הרוסית, תוכניות אירוח ושידור תכנים בידוריים המעלים על נס את התרבות של יוצאי חבר העמים. לצד זאת, הערוץ משלב בין תכנים ישראליים-יהודיים-מקומיים לספיישלים מיוחדים על רקע חגים ומועדים הנחגגים בקרב קהילת דוברי הרוסית, כדוגמת יום הניצחון על הנאצים, השנה האזרחית החדשה או יום האישה הבינלאומי.
  • מי מפרסם: אף מפרסם לא יכול להרשות לעצמו להזניח את הקהל הגדול דובר הרוסית, ועל כן אפשר למצוא בערוץ פרסומות של כל ספקי השירותים והמוצרים המעוניינים להגיע לקהל זה.
  • למה כדאי: זה כבר ברור – אם אתם רוצים להגיע לקהל דובר הרוסית, ערוץ 9 הוא המקום להתחיל.
היעזרו בשירותי חברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ – התקשרו עכשיו לתיאום ותוך זמן קצר נלמד אתכם ואת צרכיכם לטובת הפקת פרסומת יעילה ומקצועית בשפה הרוסית.
 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557