פרסום בערוץ 10

פרסום תשדירים וחסויות בערוץ 10 בטלוויזיהפרסום בערוץ 10, חסויות בערוץ 10, ערוץ 10, תשדירים

ההיסטוריה של ערוץ 10 ארוכה והפכפכה מאז עלה לאוויר בשנת 2002. כאחד מערוצי הברודקאסט הישראליים, הוא עדיין אחד הערוצים הנצפים ביותר בישראל, ונהנה מיוקרה רבה של חברת החדשות שלו. הערוץ ניתן לצפייה בכבלים, בלוויין ובמערך עידן פלוס, ובשעות השיא שלו צופים בממוצע כרבע מיליון צופים. עם זאת, כמובן, כערוץ מרכזי בנוף הטלוויזיה המקומי, החשיפה לערוץ ולתכניו גדולה, גם בדרכים עקיפות כדוגמת האינטרנט והרשתות החברתיות. לאחר הטלטלות והחששות לגורל הערוץ, השנה האחרונה הסירה לפחות לעתיד הנראה לעין את החשש לגורלו, והערוץ הראה התחזקות ועלייה בשיעורי הצפייה, מגמה שאפשר שתאריך ימים עם כניסת המשקיעים החדשים בערוץ, חברת RGE. אם אתם רוצים לפנות לקהל הישראלי הרחב, חברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ, תשיג עבורכם את המחירים האטרקטיביים ביותר לפרסום יעיל בערוץ 10.

·חשיפה: הערוץ הוא אחד מהערוצים הבולטים בנוף התקשורת הישראלי, על אף שהוא אוחז בחלק קטן יותר מעוגת החשיפה לעומת ערוץ 2. עם זאת, מבין שלושת ערוצי הברודקאסט הישראלי (2, 10, 1), הוא ממוקם באופן עקבי במקום השני, באחוזי הצפייה של שידורי האקטואליה ושל שידורי הפריים טיים. שידורי החדשות של הערוץ מגיעים לכ-28% מצופי החדשות, וגם באופן כללי הערוץ מראה התחזקות ועלייה בשיעורי הצפייה.

·קהלהערוץ מתפקד כערוץ מסחרי רחב יריעה, ופונה לכל שכבות האוכלוסייה, משדר מגוון תכנים, ולמעשה מכוון לכל אזרחי ישראל. הגיוון מאפשר פרסום מפולח על רקע סוג התוכן המשודר, שעות השידור וכיוצא באלה.

·מאפיינים: הערוץ בולט בראש ובראשונה בזכות חברת החדשות החזקה שלו, בה צופים כ-30% מצופי החדשות בישראל, ושידוריה מהווים עוגן חזק מאוד בלוח השידורים של הערוץ. חברת החדשות של ערוץ 10 נחשבת ביקורתית ונשכנית יותר ממקבילותיה בערוץ 2 וברשות השידור. מעבר לכך, בעת הנוכחית שומר הערוץ על לוח שידורים סולידי ורזה ללא הפקות ענק. יחד עם זאת, הערוץ נהנה מתוכניות אקטואליה ותחקירים חזקות, יחד עם תוכניות דגל בתחום הבידור וההומור, או חיי הרשת והטכנולוגיה, כדוגמת "גב האומה" ו"הצינור".

·מי מפרסם: כאחד משני הערוצים המסחריים הגדולים, בערוץ 10 מפרסמים כל סוגי המפרסמים, מחברות פרטיות, רשתות גדולות, ספקי מוצרים ושירותים וכלה ברשויות ממשלתיות.

·למה כדאי: החרב שהונפה מעל ראשו של ערוץ 10 הוסרה לעתיד הנראה לעין, ועם כניסת קבוצת הרכישה החדשה והארכת הזיכיון, מגמת ההתחזקות של הערוץ צפויה להימשך. פרסום בשני הערוצים המסחריים מאפשר פנייה רחבה לקהל הישראלי.

רוצים לפרסם בערוץ 10? התקשרו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ – כאן נבנה את תקציב הפרסום המתאים לכם, ונסייע בהפקת פרסומת מאפס ובזמן קצר ככל האפשר
אנחנו נעזור לכם להשקיע במקום הנכון, בשעות הנכונות ובקהלים הנכונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557