פרסום בערוץ 1

ערוץ 1 של רשות השידור, הערוץ הממלכתי, הוא עדיין מותג ואבן דרך בטלוויזיה הישראלית. הערוץ שפרץ את הדרך לכולם עומד אמנם בפני שינויים בעתיד הקרוב, אולם לעת עתה הוא מספק זווית קצת שונה בעולם הפרסום. כערוץ ממלכתי הממומן מכספי מדינה, הערוץ יכול לשדר תשדירים וחסויות בלבד, ולא פרסומות במובן המקובל. עבור מפרסמים רבים, זה המקום לקבל חשיפה לקהל משמעותי ומפולח יחסית, קהל מבוסס ומרכזי באוכלוסייה הישראלית – ובמחיר נוח. הערוץ אמנם ירד מגדולתו ומהדורת החדשות שלו, "מבט", מדורגת רק במקום השלישי בשדה החדשות, אולם הוא עדיין נהנה מקהל נאמן ומתכנים ייחודיים שלא ניתן למצוא בערוצים האחרים. חוזקו הגדול בתחום הפרסום מתבטא גם בשידורי הספורט, ובהם ליגת העל בכדורגל, ושידורי אירועי ספורט גדולים מהעולם כדוגמת האולימפיאדה והמונדיאל. בפרסום בערוץ 1 החוכמה היא ליצור תשדיר יעיל ומתאים, וכאן חברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ נכנסת לתמונה, כחברה המקצועית בתחום שתעזור לכם להפיק תשדיר יעיל ומדויק בתקציב נוח.

חשיפה: הערוץ הראשון הוא כבר לא מדורת השבט, ואינו מספק תכנים לראש טבלת הרייטינג. עם זאת, מהדורת החדשות שלו עדיין שומרת על מקומה עם כ-14% חשיפה בקרב צופי החדשות, וקרוב ל-6% רייטינג כללי. באופן כללי, הערוץ שומר על ממוצע של כ-4.3% רייטינג, המעיד על קהלו הנאמן.
קהל: קהל הערוץ הראשון מתאפיין בשגרה לרוב בקהל מבוגר יותר, ותיק ומבוסס.
  • מאפיינים: ערוץ 1 מתמודד עם תקציב נמוך, ביקורות רבות ועתיד לא ברור. בתוך כל זה, הוא ממשיך להפיק משדרי אקטואליה וחדשות, תוכניות מגזין ותרבות בנושאים רבים כדוגמת קולנוע, טלוויזיה, תיאטרון ואמנות, ולהשקיע ביצירה ישראלית. הערוץ הוא לפעמים הבמה היחידה לסרטי תעודה וליצירה ישראלית ייחודית. לצד זאת, הערוץ ממשיך להתחרות בגזרת שידורי הספורט הפופולרית וכמובן – להתגאות ולהשתמש בארכיון העצום שלו, שמלווה את מדינת ישראל כבר 47 שנים.
  • מי מפרסם: אופיו הייחודי של ערוץ 1 מביא לכך שרוב התשדירים בערוץ מופנים לטובת תשדירים ממשלתיים, רשויות ממשלתיות, הודעות לציבור ומעט חברות מסחריות המספקות חסויות לתוכניות שונות.
  • למה כדאי: פרסום תשדיר בערוץ 1 יכול להיות פתרון נוח לפרסום עבור קהל מפולח יחסית, ותיק ומבוסס, ובמחירים נוחים. לצד זאת, קיימת גם האפשרויות להשתמש בשידורי הדגל של ערוץ 1, כדוגמת שידורי הספורט, על מנת לפנות לקהל רחב אף יותר.
רוצים לפרסם תשדיר בערוץ 1 ? פנו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ ואנחנו נפיק עבורכם תשדיר מקצועי ויעיל – בואו לקבל הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557