פרסום במעריב השבוע

מעריב הוא אחד מהעיתונים הוותיקים ביותר היוצאים לאור היום בישראל, והוא יוצא לאור כבר משנת 1948. בשנות ה- 90 היה אחד משני העיתונים הנפוצים ביותר בישראל, אולם קשיי הפרינט בשנים האחרונות, בעיות בניהול וכניסת מתחרים חדשים לשוק העיתונות המודפסת הביאו עימם טלטלות שונות עד שהתייצב שוב ואף הפגין עלייה בשיעור החשיפה. חשוב להבין שהעיתון עודנו חלק מקבוצת תקשורת ותיקה ומוערכת ובכך סוד כוחו. ככזה, העיתון מציע מגוון אפשרויות פרסום בפילוח מדויק על מנת להגיע לקהלי היעד הרצויים. הוא נפוץ ברחבי הארץ ומציע מוספים שונים שבכולם מתקיימת האפשרות להגיע בדיוק לקהל הנכון והמתאים ביותר. כדי למצוא את הידיים והרגליים אתם צריכים את חברת הפרסום המתאימה ביותר, שבעזרת היכרות ארוכת שנים עם מערכת העיתון על חלקיה השונים תביא לכם את חבילת הפרסום הטובה ביותר – אפקטיביות של קמפיין מול עלות. אדגו פרסום ושיווק בע"מ, כי לןהכרת השוק ולשנות הניסיון אין תחליף.

תפוצה: בשנה האחרונה, לאחר התמזגות העיתון מעריב ויצירת מעריב השבוע, תפוצת העיתון חוזרת לעלות, והעיתון נהנה מגרעין מנויים של עשרות אלפי קוראים (שיעור חשיפה של 3.6%). כיום העיתון ניתן לקריאה גם במהדורה דיגיטלית, המגיעה למעגלי קוראים נוספים ורחבים במיוחד.

קהל: מעריב פונה לכל שכבות האוכלוסייה, ומופץ ברחבי כל הארץ.

מאפיינים: מעריב נשען עדיין על המסורת ארוכת השנים שלו, ומספק מוצר עיתונאי פופולרי בתפוצה ארצית. העיתון עוסק בנושאים רחבים, עם דגש על אקטואליה, נושאי ביטחון, מדיניות וכלכלה, ומציג זוויות שונות על הנושאים הללו. התעדכנות העיתון בשנה האחרונה החזירה לשורותיו רבים מכותביו הבכירים בעבר, כדוגמת בן כספית, רון מיברג, נתן זהבי וקלמן ליבסקינד. העיתון משתף פעולה עם גופי תקשורת נוספים, ומספק תוכן רחב, עוסק בתחקירים ובטורי פרשנות מעמיקים.

מי מפרסם: כחלק מקבוצת תקשורת ותיקה וגדולה, מעריב עדיין מושך מפרסמים רבים מסוגים שונים. בעיתון אפשר למצוא מודעות מטווח רחב של מפרסמים, רשתות הענק ומפרסמים עצמאיים, לצד הודעות רשמיות לציבור ואפילו מודעות אבל.

סגנון: כאמור, מעריב מתבסס על מסורת של כתיבה חדשותית פופולרית, הפונה לשכבות נרחבות של האוכלוסייה. שפתו זורמת ונגישה, ועם זאת הוא מחזיק בכותבים בכירים ואיכותיים.

למה כדאי: זה בדיוק הזמן לפרסם במעריב, עיתון שמתחיל בטיפוס בחזרה למעמדו הקודם. עם תפוצה הולכת וגדלה, העיתון מציע שלל אפשרויות פרסום המתאימות למגוון רחב של מפרסמים.

בואו לפרסם במעריב! אנחנו, אדגו פרסום ושיווק בע"מ, נעשה זאת בשבילכם. אדגו- פילוח, התאמה, דיוק וניסיון שמייצרים את חבילת הפרסום המתאימה לכם במעריב

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557