פרסום בישראל היום

עיתון ישראל היום החל לצאת בשנת 2007, ובתוך זמן קצר הפך להיות העיתון הנפוץ ביותר בישראל. פרסום מודעה בישראל היום תכניס אתכם לשגרת יומם של מיליוני קוראים ישראליים, גם בימי חול וגם בסופי השבוע. עובדת היותו של העיתון מחולק ללא תשלום ובמספר גדול של נקודות חלוקה מדן ועד אילת (עם דגש על התחבורה הציבורית), מבטיחה שהמודעה שלכם תגיע למספר מעגלי חשיפה, החל מהקוראים הקבועים של העיתון, וכלה בקוראים מזדמנים שנתקלים בו במהלך שגרת יומם. ישראל היום מגיע לשיעור חשיפה של כ-40% בימי חול, וכ-35% בסופי השבוע, מספרים המתרגמים למיליוני קוראים בכל יום. על פי נתוני TGI, העיתון מגיע ל-275,000 קוראים בימי חול ו-400,000 קוראים בסופי שבוע.

הצוות שלנו ישמח לענות על כל שאלה ולבנות עבורכם קמפיין מנצח !
תפוצה: העיתון הנפוץ ביותר בישראל יחד עם עיתון ידיעות אחרונות . מופץ בימי חול ובסופי שבוע, בכל רחבי הארץ, מעל מיליון קוראים בכל סוף שבוע.

קהל: העיתון מגיע לקהל רחב במיוחד עקב היותו מופץ ללא תשלום בימי חול ובסופי שבוע.

מאפיינים: חינמון, צבר פופולריות גבוהה תוך זמן קצר. מתאפיין בקו ממלכתי, כל-ישראלי, ומתמקד בעיקר בנושאי אקטואליה מהארץ ומן העולם, עם דגש על נושאים מדיניים-בטחוניים, טורי פרשנות של מיטב הכותבים בארץ, נושאי ספורט, תרבות , תקשורת ועוד. מתפרסם בפורמט טבלואיד.

מי מפרסם: בשל תפוצתו הרחבה של העיתון פרסום בישראל היום מושך את כולם לעיתון, ולכן ניתן למצוא מגוון רחב של מפרסמים גדולים וקטנים המפרסמים מודעות בישראל היום בדבר מוצרים ושירותים שונים. בין המפרסומים ניתן לראות רשתות ענק ומפרסמים עצמאיים מפרסמים סוגים שונים של מודעות בעיתון. כמו כן עיתון ישראל היום מקצה עמודים מיוחדים לפרסום מודעות משפטיות ובורסה .ניתן לפרסם הודעות רשמיות לציבור, מודעות אבל, בעיתון מדור מיוחד המפרסם מודעות תכנון ובנייה,מודעת להצעת שירותים משפטיים ומודעות דרושים. כולם מפרסמים רוצים להופיע בישראל היום.
באדגו נשמח לעזור גם לך בפרסום מודעה בעיתון ישראל היום, אנו נלווה אותך החל משלב עיצוב המודעה ועד פרסום המודעה בעיתון.

סגנון: העיתון פונה לכולם ועל כן לרוב כתוב בשפה נגישה, עבור כל שכבות האוכלוסייה. נוקט קו ממלכתי וייצוגי.

למה כדאי: ראשית כל, פרסום בישראל היום כדאי משום שזהו העיתון הנפוץ ביותר במדינה. אם אתם מעוניינים לפרסם בעיתונות המודפסת, זה המקום להיות בו. שנית, התבססותו של העיתון על הכנסות מפרסום הופכת אותו לאכסניה מזמינה במיוחד ונוחה כמעט לכל מפרסם.

אפשרויות הפרסום בישראל היום: במהלך ימי השבוע מופיע העיתון בחלק אחד שחלק נכבד מעמודיו מוקדש לפרסומות. אפשר גם לבחור לפרסם מודעה באחד ממוספי סוף השבוע של ישראל היום, "שישבת" ו"ישראל השבוע".

מעוניינים בפרסום מודעה בישראל היום ? אדגו פרסום ושיווק מעמידה לרשותכם 25 שנות ניסיון בשוק התקשורת, ותתפור עבורכם את חבילת הפרסום המתאימה ביותר לצרכיכם

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557