פרסום בהארץ

עיתון הארץ שומר על כוחו כעיתון היומי השלישי-רביעי בתפוצתו בארץ, והוא בעל גרעין קוראים מובחן, נאמן ומסור. עם שיעור חשיפה של כ-5% בימי חול וכ-6% בסופי השבוע, עם פרסום מודעה בהארץ אתם יכולים להיות בטוחים מיהו קהל היעד שלכם וכיצד להגיע אליו. עיתון הארץ גם מציע עמודיים ייחודיים לפרסום מודעות משפטיות ובורסה. עורכי דין רבים חברות ביטוח ובנקים מפרסמות מודעות כונס נכסים לדירות ורכבים הנמכרות במסגרת הליך משפטי.

חברות מסחריות רבות ואנשים פרטיים נוהגים לפרסם ,מודעות אבל בעמודי החדשות של העיתון.פרסום בעיתון הארץ הוא יעיל וממוקד .בעיתון מתפרסמים מידי יום עשרות מודעות מסחריות בתחומים שונים ומודעות נדלן, מודעות של אוניברסיטאות וכללות, והודעות של לשכת הפרסום הממשלתית. פרסום בעיתון הארץ משתלם מאין כמוהו. בנוסף, היותו העיתון היחיד בארץ המתחזק מערך מנויים על גרסה דיגיטלית באתר הארץ או ליין , המגדילה את אפשרויות הפרסום ומאפשרת לבחור בין פרסום בעיתון המודפס לבין פרסום דיגיטלי, המגיע אף למעגלים נרחבים יותר של קוראים וגולשים .

פרסום מודעות בעיתון הארץ יביא אתכם היישר אל קהל היעד האופייני של עיתון הארץ, המאופיין לרוב ברמה סוציו-אקונומית גבוהה. העיתון עצמו מתגאה באיכות עיתונאית בלתי מתפשרת, וברשימה ארוכה של כתבים ופרשנים מובחרים. לסיכום ,פרסום בעיתון הארץ משתלם ביותר,ויניב תמורה נאה למפרסם.

תפוצה: העיתון נמכר בכל רחבי הארץ. על פי סקר TGI בעל שיעור חשיפה של כ-5% בימי חול וכ-6.5% בסוף השבוע.

קהל: קהל היעד של עיתון הארץ מאופיין וברור ברובו, ונמצא לרוב בערים הגדולות, במעמד סוציו-אקונומי גבוה ובקרב אקדמאים ובעלי מקצועות חופשיים. כשאתם מפרסמים בעיתון הארץ הפילוח די מדויק ואתם יודעים בדיוק לאן אתם מגיעים.

מאפיינים: עיתון הארץ הוא העיתון היומי הוותיק ביותר שיוצא בישראל, ונוסד כבר בשנת 1918. העיתון מתגאה ברמה עיתונאית גבוהה, כתבות תחקירים וחשיפות בלעדיות, לצד עיסוק מעמיק בנושאי מגזין כדוגמת תרבות, ספרות, אופנה, ספורט ונושאים נוספים. קונטרס החדשות מתפרסם בפורמט ברודשיט רחב, המספק מקום למודעות בגדלים משתנים ולנוחות כלל סוגי המפרסמים. בנוסף, לעיתון מוספים שונים, גם בימי השבוע וגם בסופו, המתפרסמים בפורמטים שונים ומספקים מקום למגוון רחב של מודעות משתנות. בנוסף, תכני העיתון מתפרסמים באינטרנט מאחורי חומת תשלום, ומגיעים לקהל מנויים צעיר ומעודכן המעדיף לצרוך את תכניו בצורה דיגיטלית.

מי מפרסם: קהל היעד המובחן של עיתון הארץ, לצד דירוגו הקבוע של העיתון כיומון השלישי או רביעי בתפוצתו בישראל, מספק למפרסמים רבים סיבה לבחור דווקא בעיתון הארץ כפלטפורמת הפרסום שלהם. בין היתר ניתן למצוא פרסומות לשירותים ומוצרים רבים, מודעות של רשתות גדולות בפרט, יחד עם הודעות רשמיות לציבור, הודעות משפטיות, מכרזים ומודעות אבל.

סגנון: העיתון אינו מתפשר על סגנונו ומחזיק רשימה ארוכה של כותבים ופרשנים איכותיים בעלי סגנונות מובחנים.

למה כדאי: פרסום מפולח וישיר לגרעין קוראים נאמן ומובחן, בעיתון הנחשב סמן איכות בישראל.

רוצים לפרסם בעיתון הארץ ? חברת אדגו פרסום ושיווק מעמידה לרשותכם ניסיון רב וקשר בלתי אמצעי עם מערכת העיתון
אנחנו נשיג עבורכם את חבילת הפרסום המתאימה והמשתלמת ביותר !

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557