פרסום בדבר פתיחת תיק הוצאה לפועל

כאשר נפתח תיק הוצאה לפועל כנגד אדם החייב כספים, החוק מחייב לשלוח לאדם החייב מודעת ולפרסם מודעה בעיתון בדבר אזהרה בדבר פתיחת התיק. על מנת שמסירת האזהרה תתבצע כדין יש להקפיד למסור את האזהרה לחייב עצמו, או לבן משפחה הגר עימו ונראה שמלאו לו 18 שנים. אם החייב מסרב לקבל את האזהרה, לא ענה או לא היה בבית, או במקרים בהם לא ניתן לאתר את החייב, יש לנקוט בדרכים חלופיות לפרסום האזהרה – פרסום בעיתונים היומיים, תליית נוסח האזהרה על לוח מודעות בבית המשפט או במקום בו ידוע על מגוריו או עיסוקו של החייב.
פרסום מודעות בעיתון בדבר פתיחת תיק הוצאה לפועל חייב להיעשות בצורה נכונה ועל פי חוק. באמתחתנו 25 שנות ניסיון בפרסום מודעות עבור אינספור לקוחות הן מהמגזר הפרטי והן מהמגזר הציבורי. פרסום מודעה בעיתון בדבר תיק הוצאה לפועל, אנו מתמחים בכך שנים רבות.

התקציבאים של אדגו פרסום ושיווק יודעים בדיוק כיצד לנסח מודעות מסוג זה וידאגו להפיק לכם מודעה בדבר פרסום תיק הוצאה לפועל בדיוק בנוסח הנכון. התקציבאים שלנו ידאגו לפרסם את מודעתכם בעיתונים היומיים המובילים בכל השפות, על פי דרישתכם ולשביעות רצונכם. ניתן לפרסם מודעות בעיתונים: ישראל היום, ידיעות אחרונות, ישראל פוסט, דה מרקר, הארץ גלובס, כלכליסט, מעריב, מקומונים ברחבי הארץ, עיתונים בשפה הערבית ועיתונים בשפה הרוסית.

מה צריכה לכלול מודעת אזהרה בדבר פתיחת תיק הוצאה לפועל?

  • פרסום מודעה בעיתון עם הלשכה בה נפתח התיק
  • פרסום מודעה בעיתון עם מספר התיק
  • פרסום מודעה לעיתון עם הוראות החייב הוראות לחייב
  • פרסום מודעה בעיתון עם הסברים נדרשים
  • פרסום מודעה בעיתון עם הודעת אזהרה המציינת כי אם אין ביכולתו של החייב לעמוד בתשלום החוב במלואו, עליו להתייצב תוך 20 יום באחת מלשכות ההוצאה לפועל לחקירת יכולת בתיקים מסוג: פסק דין, שטרות, מזונות, משכון/משכנתא. או 30 יום (בתיקים מסוג תביעה מסוג קצוב (תובענות) ואם לא יעשה כן, יראו אותו כמשתמט מתשלום חובותיו והוא צפוי למאסר.

 

אם אתם שואלים את עצמכם איך לנסח את המודעה, איך לעצב ובאיזה גודל, איפה לפרסם וכן הלאה – אנחנו הכתובת שלכם. צוות התקציבאים שלנו יעניק לכם מענה פרסומי מקצועי ואדיב, ויפעל לפרסום המודעה שלכם על פי חוק באופן המהיר והיעיל ביותר וכמובן לשביעות רצונכם.
באדגו פרסום ושיווק יש מחירים מיוחדים לשילוב של מודעות בשני עיתונים ואנו בקשר יום יומי עם העיתונים המובילים התקשרו כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!
מהיום זה פשוט!
אדגו פרסום ושיווק – כל המודעות, כל הפרסומים, כל העיתונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557