פרסום בגוגל

פרסום ממומן בגוגל PPC

מה שהיה נכון פעם לפרסום בטלוויזיה המסחרית הישראלית, הוא היום האמירה הנכונה לגבי פרסום בגוגל. עבור אנשים רבים ברחבי העולם, וגם בישראל, חלון הכניסה העיקרי לעולם הוא היום האינטרנט. והמפתח למטרופולין הענק שהוא האינטרנט נמצא בידיים של גוגל. גוגל, שעברה לאחרונה למבנה ארגוני חדש תחת השם אלפבית, היא חברת ענק שהמוצרים שלה כבר מקיפים את כולנו כמעט בכל מקום. אם זה הסמארטפון שלנו, מחשב הלוח או הדפדפן, גוגל נמצאת בכל מקום וכך גם מנוע החיפוש שלה. המנוע ששולט בשלושה רבעים משוק החיפוש העולמי, הוא הדרך של העסק שלכם להגיע לתודעה ולמשוך לקוחות. גוגל מציעים אפשרות של פרסום ממומן בה עבור תקציב מסויים, העסק שלכם יוכל להופיע בעמודי החיפוש של הלקוחות הרלוונטיים. היעזרו בנו, חברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ, ונוכל לבנות עבורכם את המודעה המתאימה להגיע לראש עמוד החיפוש.

רוצים שהעסק שלכם יופיע בגוגל? התקשרו עכשיו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ בטלפון 1800-800-557, שם הצוות שלנו יענה על כל שאלותיכם ויבנה עבורכם את תוכנית הפרסום המתאימה לכם

תפוצה: גוגל הוא מנוע החיפוש המוביל בעולם, עם 75% שימוש ברחבי כל העולם. נתח השימוש שלו בישראל עולה עד למעל מ-90%. המשמעות היא שעבור רובם של הישראלים המשתמשים באינטרנט, גוגל הוא הדרך היחידה להגיע לעסקים שהם מחפשים.

קהל: בהתאם למוצר בו משתמשת 90% מהאוכלוסייה המשתמשת בשירותי האינטרנט, גוגל מגיע לכולם. כל שכבות האוכלוסייה, מבוגרים וצעירים, נשים וגברים, כולם רואים את האינטרנט דרך המסננת של גוגל.

מאפיינים: גוגל מאפשרת דרכים רבות מספור של פרסום, פילוח קהל, טרגטינג וקבלת מידע על יעילות ותפוקה. השימוש בה מרקיע שחקים, ודרכה אפשר להגיע למאות אלפי משתמשים דרך מגוון מכשירים ומגוון דרכים. הקהל הרחב ביותר שאפשר להגיע אליו, יחד עם היכולת לפלח ולמקד את הפרסום בהתאם לצרכים שלכם.

מי מפרסם: כולם. כל אחד יכול להשתמש בפרסום הממומן של גוגל ולדאוג שהעסק שלו יגיע לעיניים של הלקוחות.

סגנון: גוגל נגיש לכולם, ובתור פלטפורמה מאפשר כל סגנון שרק נבחר.

למה כדאי: בפשטות, הפרסום בגוגל כדאי, כי אם אתה לא שם אתה לא קיים. זו הדרך הטובה להגיע לתודעה ולהרחיב את הקהל.

חברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ תעזור לכם לבנות את תיק הפרסום המתאים עבורכם לפרסום בגוגל. ניסוח המודעה הנכונה, פילוח הקהל הנכון, ניהול הקמפיין – והכל בתקציב שמותאם עבורכם
אפקטיביות והמרה – המקצוענים של אדגו עובדים בשבילכם והמספרים? מדברים בעד עצמם

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557