עיתון המודיע

חלוץ העיתונים היומיים במגזר החרדי!

המודיע הוא עיתון חרדי יומי, אשר ראה אור לראשונה לפני כ- 60 שנה על ידי האדמו"ר של חסידות גור, הרב אברהם מרדכי אלתר. "המודיע" נחשב לאחד משני העיתונים הפופולאריים ביותר במגזר החרדי, יחד עם עיתון "יתד נאמן", ומשמש בעיקר את הסקטור החסידי. כיאה למגזר אליו הוא פונה, העיתון עומד בסטנדרטים גבוהים נוקשים של ביקורת. הוא מכוון על ידי וועדת רבנים והנושאים המועלים בו נבחרים בקפידה – החל מפרסום מאמרי השקפה ודברי תורה, אקטואליה יומית הרלוונטית למגזר החרדי, נושאים מרכזיים בחדשות המקומיות והעולמיות, כלכלה וצרכנות, תחומי הבריאות, תחבורה וכדומה. כמו כן, ישנה הימנעות ברורה מפרסום נושאים שנויים במחלוקת. המודעות בעיתון מגיעות לפלח שוק מאוד מוגדר וברור, זאת בתנאי שהפרסומות עומדות בתנאי מערכת העיתון (אין אזכורים לפשיעה פלילית, הימנעות מאזכור כל דבר הקשור למין, אין תמונות או איורים של נשים, אין אזכור לאירועי ספורט וכדומה).

הלוח של עיתון המודיע המכיל מודעות על דירות להשכרה, מכירת מוצרים, שירותים שונים והצעות עבודה, נחשב לאחד המדורים הנקראים ביותר בעיתון. עם זאת, בהתאם לאופיו הברור של העיתון, פרסומות שאינן צנועות – מצונזרות. לכן חשוב להדגיש כי העיתון עובד רק עם פרסומאים שמכירים את ההוראות של הוועדה הרוחנית. לפיכך, בבואכם לפרסם מודעה בעיתון חרדי, עליכם להיעזר בחברה מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון אשר תעצב ותנסח לכם מודעה ראויה ותקינה אשר תשרת את מטרות הפרסום שלכם.

תפוצה: אחד משני העיתונים הנפוצים ביותר במגזר החרדי. העיתון מופץ בשפות עברית, אנגלית וצרפתית – בתפוצה רחבה של עשרות אלפי אנשים מדי יום.

קהל: כל שכבות הגיל במגזר החרדי, ממבוגרים, נשים, בני נוער וילדים. קוראי המודיע מגיעים מכל חתך סוציו-אקונומי בחברה, החל מאזרחים פשוטים ועד מובילי דעת קהל ואנשי עסקים.

מאפיינים: עיתון שמרני במיוחד המקפיד להימנע מביקורת הנוגעת לסדרי החיים החברתיים של החברה החרדית-חסידית. אין מזכירים פשיעה פלילית אלא במקרים חריגים, נמנעים מאזכור כל דבר הקשור במין, אין תמונות או איורים של נשים ואף משתדלים למעט באזכור שמות פרטיים של נשים, אין אזכור לאירועי ספורט, צנזור פרסומות שאינן צנועות, לא מוזכרים שמות השם או כינויים שלו.

מי מפרסם: מי שמעוניין להגיע אל פלח השוק החרדי-חסידי בישראל, המהווים נתח גדול מאוד מהאוכלוסייה בארץ..

סגנון: עיתון איכותי וקריא המשדר איכות וערכי דת.

למה כדאי: פרסום בעיתון ארצי המופץ לציבור גדול אשר אינו נחשף לשום מדיה תקשורתית אחרת. לקוראי העיתון יש אמון רב לכל מילה הכתובה בעיתון וגם לפרסומות בו.

מעוניינים לפרסם בעיתון "המודיע"?
התקשרו עכשיו לאדגו פרסום ושיווק בע"מ כדי לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת במיוחד!

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557