ספוטניק

פרסום מודעה בעיתון ספוטניק.

האוכלוסייה הרוסית בישראל מונה מאות אלפים, והם כוח קנייה משמעותי שאסור לפספס. אם אתם רוצים לפרסם לאוכלוסייה הרוסית ואתם רוצים להגיע לעשרות אלפי בתי אב, פרסום מודעה בעיתון ספוטניק הוא מה שאתם צריכים. בעיתון ניתן לפרסם כל מודעה באשר היא וניתן להתאים אותה בהתאם לאזור מסויים מכיוון שהעיתון מופץ ביישובים רבים בארץ הן במרכז, הן בצפון והן בדרום.
פרסום מודעה בעיתון ספוטניק לאוכלוסייה הרוסית הוא פרסום ממוקד, הן מבחינת אופי והרגלים והן מבחינת מיקום, כך שאתם יכולים להשיג אפקטיביות רבה בפרסום שלכם.

מהו עיתון ספוטניק?
פרסום מודעה בעיתון ספוטניק הוא פרסום ממוקד לאוכלוסייה הרוסית ולא בכדי. העיתון הוא עיתון המחולק באזור הדרום לכ-50000 בתי אב, ביישובים כמו דימונה, מצפה רמון, ירוחם, ערד, בני עייש ויישובים רבים נוספים כמו גם בערים באר שבע, שדרות, נתיבות, אשקלון, אשדוד וקריית מלאכי. פרסום מודעה בעיתון ספוטניק בצפון הוא חשיפה לכ-20000 בתי אב, חשיפה שמגיעה לעכו, נהריה, נצרת עילית, חיפה, קריות, יוקנעם, כרמיאל ומגדל העמק. פרסום מודעה בעיתון ספוטניק במרכז הוא חשיפה בכל גוש דן כמו גם בחולון, לוד, רמלה, אור יהודה, נס ציונה, יהוד, רחובות, בת ים וראשון לציון.

מה ניתן לפרסם בו?
פרסום מודעה בעיתון ספוטניק יכול להיות בכל נושא שהוא. זה יכול להיות פרסום של עסק או שירות, מודעות אבל, אירוע עתידי, מכרזים, הצעות וכדומה. פרסום מודעה בעיתון ספוטניק צריך להיות מקצועי ויעיל בכדי שהוא ישיג את מטרתו ויהיה אפקטיבי מספיק.

למה דווקא דרך חברת "אדגו שיווק ופרסום"?
פרסום מודעה בעיתון ספוטניק דרך חברת "אדגו פרסום ושיווק" הוא פרסום איכותי ומקצועי ישירות לפלח אוכלוסייה גדול ומשמעותי. חברת "אדגו פרסום ושיווק" מובילה את שוק הפרסום הארצי והמקומי מזה כ-25 שנה והיא בעלת קשרים מצויינים במדיה על ענפיה השונים. התקציבאים ויועצי הפרסום עומדים לרשותכם מ-09:00 ועד 22:00, וישמחו לסייע לכם בהפקת המודעה, בעיצובה ובניסוח רהוט של המסר אותו אתם רוצים להעביר.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557