נובוסטי

עיתון נובוסטי

נובוסטי
פרסום מודעה בעיתון נובוסטי
נובוסטי, Новости, פרסום בנובוסטי, פרסום לקהל רוסי
אם יש לכם מוצר, עסק או שירות מסויים או אם אתם רוצים לפרסם כל דבר אחר ספציפית לאוכלוסייה הרוסית, פרסום מודעה בעיתון נובוסטי הוא בדיוק הפרסום אותו אתם צריכים. האוכלוסייה הרוסית מונה כיום כמה מאות אלפים, והיא רק הולכת וגדלה עם השנים, ואם אתם רוצים להגיע ספציפית אליה עם כל פרסום שהוא ואתם רוצים לעשות את זה בשפה הרוסית, פרסום מודעה בעיתון נובוסטי הוא בשבילכם.
בעיתון נובוסטי יש עמודים רבים מהם חדשותיים, כלכליים, עמודי ספורט, בריאות ומאמרים רבים נוספים. פרסום מודעה בעיתון נובוסטי יכול להיות במדור ספציפי או בכתבה ספציפית כך שאתם יכולים להיות ממוקדים מאוד ולהגיע למי שבאמת מתעניין במה שאתם מפרסמים.

קצת על עיתון נובוסטיק

פרסום מודעה בעיתון נובוסטי לאוכלוסייה הרוסית בשפה הרוסית הוא אפקטיבי ואיכותי ולא בכדי. העיתון קיים כבר למעלה מ-25 שנה והוא מספק את המענה הראוי לדוברי ובעיקר לקוראי השפה הרוסית, והעיתון בפורמט טבלואיד סטנדרטי ומופץ במעל ל-30000 עותקים בדוכני מכירה שונים, במרכים קהילתיים, ולמנויים עד לבית. פרסום מודעה בעיתון נובוסטי הוא הגעה לפלח אוכלוסייה ספציפי מאוד ומהווה פרסום ממוקד ויעיל לכל תחום שהוא.

פרסום מודעה בעיתון נובוסטי יכול להיות של מודעות אבל, עסקים, תיווך נדל"ן, מכרזים, אירועים שונים לאוכלוסייה הרוסית, תרבות, פנאי וכל מודעה אחרת לכל עניין שהוא. פרסום מודעה בעיתון נובוסטי הוא פרסום על גבי עיתון איכותי, עיתון ש"שורד" זמן רב וניתן לחזור ולעיין בו פעם אחר פעם ולהיחשף לפרסומים השונים שבו.

פרסום בנובוסטי – רק דרך "אדגו פרסום ושיווק"

אם אתם צריכים פרסום מודעה בעיתון נובוסטי, חברת "אדגו פרסום ושיווק" היא החברה אותה אתם מחפשים. חברת "אדגו פרסום ושיווק" מובילה את שוק הפרסום הארצי והמקומי מזה כ-25 שנה והיא בעלת קשרים מצויינים במדיה על ענפיה השונים. התקציבאים ויועצי הפרסום עומדים לרשותכם מ-09:00 ועד 22:00, וישמחו לסייע לכם בהפקת המודעה, בעיצובה ובניסוח רהוט של המסר אותו אתם רוצים להעביר.

חייגו עכשיו 1800-800-557 ואחד מנציגי החברה יחזור אליכם וייתן לכם את הצעת הפרסום הטובה ביותר התפורה למידותיכם.

כל העיתונים, כל המודעות, כל הפרסומים

1800-800-557