מגזין גלריה

מוסף גלריה של עיתון הארץ הוא מוסף יומי לענייני תרבות, אמנות, בידור ופנאי.
מוסף גלריה מופץ לכל קוראי הארץ, שתפוצתו עומדת על כ-5% מאוכלוסיית קוראי העיתונים בישראל.
עיתון הארץ מודפס בימי החול בכ-60,000 עותקים ובסופי שבוע בקרוב ל-100,000 עותקים.
קהל קוראי עיתון הארץ נחשב אליטסטי, בעל מעמד סוציו-אקונומי והשכלתי גבוה.

עם חוג קוראיו של העיתון, המכיל בצד עמודי החדשות וכל שאר מדוריו וחלקיו גם מוסף כלכלי חשוב ומוביל – TheMarker ("דה-מרקר") – נמנים בכירים במשק, אנשי עסקים, אנשי אקדמיה ובעלי השכלה ואמצעים מכל מגזרים – הפרטי, הציבורי והממסדי.

בחלקו המערכתי כולל מוסף גלריה ידיעות, כתבות, ראיונות ומידע בנושאים עליו הוא אמון: קולנוע ותיאטרון, מוסיקה, אמנות פלסטית, אדריכלות, ספרות (בנוסף למוסף הספרות של יום ד'), טלויזיה, קולינריה, ואף מדור סודוקו יומי.

מוסף גלריה מהווה בחירה אופטימלית לפרסומים בתחומי התרבות, האמנות, הבידור והפנאי, בהתאמה לחתך קוראי עיתון הארץ: הצגות תיאטרון, מופעים מוסיקליים (קונצרטים, אופרות, רסיטלים, מוסיקה קלה וכד'), מופעי מחול, סרטי קולנוע, הרצאות, גלריות, מוזיאונים וכיו"ב.

ניתן לפרסם במוסף גלריה מודעות בגדלים שונים ובמיקומים שונים, לפי נושא המודעה ולפי בחירת המפרסם. עמודים שלמים, מודעות "סטריפ" לכל רוחב העמוד בגבהים משתנים, מודעות רבע עמוד, מודעות חצי עמוד – אנכי או אופקי, ומודעות אינצ'ים בכל גודל רצוי.
אם ברצונך לפרסם אירוע לקהל יעד שוחר תרבות ואמנות, או בכל אחד מהתחומים הנ"ל – פרסום במוסף גלריה הוא בחירה נבונה ומעולה עבורך.

עלויות הפרסום במוסף גלריה
מחירי הפרסום במוסף גלריה נקבעים בהתאם לגודלה ולמיקומה של המודעה. ככל שתהיה המודעה גדולה יותר ובמיקום אטרקטיבי יותר – כך תהיה עלותה גבוהה יותר.
תעריפי הפרסום במוסף גלריה של יום ו' גבוהים יותר מאלה של אמצע השבוע, בשל היותו של גיליון סוף השבוע מודפס ומופץ בכמות עותקים גבוהה בהרבה מזו של גליונות אמצע השבוע.

אדגו פרסום ושיווק
אדגו פרסום ושיווק עוסקת ומובילה בתחום הפרסום בעיתונות המודפסת, כמו גם בשאר אפיקי הפרסום, כבר למעלה מ- 25 שנים, ומספקת את שירותיה המקצועיים המעולים למאות לקוחות נאמנים ומרוצים.

אם רצונכם בפרסום מודעה במוסף גלריה של עיתון הארץ – הצוות המקצועי של אדגו פרסום ושיווק, בעל הנסיון הרב והיכולת המקצועית הגבוהה – יעניק לכם מענה מיטבי ויפיק עבורכם את המודעה המנצחת! החל משלב הרעיון, דרך ניסוח קולע ועיצוב גרפי אטרקטיבי, ועד פרסומה בעיתון.

קשרי המדיה המעולים של אדגו פרסום ושיווק מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו, מלבד השירות המקצועי המעולה, גם מחירים ותנאי פרסום אטרקטיביים במיוחד בכל אפיקי התקשורת, ובכלל זה גם מוסף גלריה של עיתון הארץ ושאר חלקי העיתון.

לפרסום מודעה מנצחת במוסף גלריה של עיתון הארץ בתנאים הטובים ביותר

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 0722-575-456