כל אל-ערב

עיתון כל אל-ערב ( صحيفة العرب ) הוא שבועון המתפרסם בימי שישי בשפה הערבית. העיתון כל אל-ערב יוצא לאור בנצרת ופונה אך ורק לממגזר הערבי. מדובר באחד משלושת השבועונים בשפה הערבית המובילים בישראל, אשר נהנה מתפוצה של כ- 30,000 עותקים בכל הישובים הערבים ברחבי הארץ ובנוסף קיים גם במהדורה דיגיטלית המרחיבה את טווח התפוצה. עיתון כל אל-ערב דן במגוון רחב של נושאים, לרבות כתבות אקטואליות, נדלן, פורטל רכב, לוח דרושים, מכרזים, ענייני משפחה וכן הלאה. המפרסמים יכולים לבחור בין מספר גדלים שונים של מודעות בהתאם לתקציב האישי. בין אפשרויות הפרסום בעיתון כל אל-ערב ניתן למצוא מודעות בגודל עמוד/ חצי עמוד/ סטריפ/ שמינית עמוד וכדומה.
כדי לפרסם מודעה ראויה בעיתון הפונה למגזר הערבי, עליכם להיעזר בחברה מקצועית ובעלת ניסיון אשר תעצב לכם מודעה המתאימה לקהל המטרה ותתרגם לכם את המודעה לשפה הערבית.

הצוות של אדגו פרסום ושיווק בע"מ בעל ניסיון של למעלה מ- 25 שנה בעולם הפרסום והשיווק, ידע להתאים את הפרסום לקהל יעד ממוקד בהתאם לצרכי הלקוח.

תפוצה: הפצה של 30,000 עותקים מדי שבוע ובנוסף גם מהדורה אינטרנטית המגדילה את טווח התפוצה המגיעה לעשרות אלפי אנשי מהמגזר הערבי. העיתון כל אל- ערב מופץ בפורמט "טבלואיד" (הפורמט הנפוץ ביותר בו משתמשים מרבית העיתונים).

קהל: קוראי העיתון כל אל-ערב פרסום בעיתון כל אל-ערב العرب נמנים על האוכלוסייה הערבית (נוצרית ומוסלמית) מכל המעמדות הכלכליים, מגילאי 21 ומעלה ועד 50+.

מאפיינים: העיתון פרסום בעיתון כל אל-ערב العرب הוא שבועון המכיל נושאי אקטואליה הנוגעים למגזר הערבי, מדורי ספורט ונוער, פוליטיקה וחברה, משפחה, בריאות. המדורים בעיתון מתפרסמים במספר חלקים: מוסף היום השביעי לענייני נשים, מוסף ספורט וכתבות אקטואליה, תרבות, אופנה וצרכנות. בעיתון קיימים משטחי פרסום למגזר הערבי העוסקים במגוון נושאים – החל ממודעות נדל"ן, רכב, דרך בעלי מקצוע, דרושים וכדומה.

מי מפרסם: פרסום בעיתון כל אל-ערב ( العرب ) יעיל ואפקטיבי במיוחד למי שמעוניין בפרסום נקודתי לקהל הערבי.

סגנון: העיצוב של העיתון נעים לעין, ברור וקריא.

למה כדאי: חשיפה רחבה ויעילה להעברת מסרים ופרסומים לתושבי המגזר הערבי

מעוניינים לפרסם בעל אל-ערב? – צוות הפרסום של אדגו שיווק ופרסום בע"מ ישמח לעצב ולנסח עבורכם מודעה אפקטיבית וראויה בשפה הערבית. צרו עימנו קשר על מנת לשמוע על חבילות הפרסום המגוונות שלנו לפרסום מודעות בעיתונים המובילים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557