כלכליסט

פרסום מודעה בעיתון כלכליסט

 

פרסום מודעה בעיתון כלכליסט מבטיח לכם חשיפה מקסימלית לקהל ממוקד, בשילוב של פילוח מדויק, בעיתון העוסק בנושאים כלכליים ופונה לקהל יעד ספציפי.

כלכליסט הוא עיתון כלכלי חדש יחסית אבל כבר היום נחשב לעיתון הכלכלי הנפוץ והחזק ביותר בישראל, ונהנה גם מתפוצה רחבה כמוסף של עיתון ידיעות אחרונות, וגם כעיתון עצמאי בולט בתחומו. באופן כזה נהנה העיתון כלכליסט משיעור תפוצה בלתי נתפס לעיתון כלכלי, המתקרב ל-11%. עיתון כלכליסט , המופץ באופן יומי, יודע לנצל נכון את אפשרויות הפרסום שעומדות בפני המפרסמים ומעניק להם חשיפה לקהל יעד ממוקד.

עיתון כלכליסט עוסק במגוון נושאים מזווית כלכלית, וככזה פונה לקהל רחב במיוחד, שעודנו מאופיין ומפולח. כחלק מקבוצת ידיעות אחרונות, לעיתון כלכליסט יש מקום של כבוד בחברת התקשורת הגדולה והוותיקה ביותר בישראל.

בשביל למצוא את המקום המתאים לכם בתוך העולם הזה, אתם צריכים את החברה המקצועית ביותר, בעלת קשרים מקצועיים עם מערכות העיתון ובעלת ניסיון רב ועשיר ,רק אנחנו נשיג עבורכם את חבילת הפרסום המתאימה ביותר במחיר הנוח ביותר בעיתון כלכליסט

הצוות שלנו ישמח לענות על שאלותיכם, ולספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ואפקטיביות

תפוצה: מעבר לתפוצה הרחבה כמוסף של ידיעות אחרונות, שהוא אחד משני העיתונים הנפוצים ביותר בישראל, עיתון כלכליסט עצמו עומד בדירוג הכללי כעיתון השלישי בתפוצתו, והוא העיתון הכלכלי הנפוץ ביותר בישראל. הוא מגיע לתפוצה חסרת תקדים לעיתון כלכלי, ועומד על שיעור תפוצה של 10.7%.

קהל: עיתון כלכליסט מרחיב את קשת הנושאים בהם הוא עוסק, ופונה לקהל רחב ומגוון, גם כזה שעד עתה לא היה נגיש לנושאים המסוקרים. יחד עם זאת, העיתון שומר על ייחודו כעוסק בנושאים כלכליים ועל כן מספק קהל מפולח, מאובחן וייעודי לפרסומים מסוגים שונים.

מאפיינים: העיתון שם לעצמו למטרה לחבר את ישראל לכלכלה. להנגיש את הנושאים הכלכליים לקהל הרחב ביותר ובצורה ברורה אך מקצועית. בנוסף, עוסק כלכליסט בתחומים מגוונים מזווית כלכלית או אחרת, כדוגמת ספורט, טכנולוגיה, פנאי, תרבות, רכב וגם שוק הפרסום. העיתון מחזיק בצוות כותבים איכותי ומספק פרשנויות מעמיקות לנושאים אקטואליים בתחום הכלכלי.

מי מפרסם: התפוצה הגדולה במיוחד של העיתון כלכליסט, יחד עם האפשרות לפלח ולהבין מיהו קהל היעד הייחודי של העיתון, מביא לעיתון מפרסמים רבים, החל משירותים ומוצרים, כלכליים ואחרים, וכלה בהודעות רשמיות, הודעות משפטיות ומכרזים.

סגנון: כמי ששם לעצמו כמטרה להרחיב את מעגל העוסקים בנושאים הכלכליים, העיתון מתחייב לדבר בשפה רהוטה ונגישה, מקצועית אך לא מרתיעה.

למה כדאי: השילוב בין תפוצה גדולה של כלכליסט לבין ייחוד מקצועי וקהל יעד מאובחן טומן בחובו אפשרויות רבות למפרסמים.

בואו עכשיו לפרסם עכשיו בעיתון כלכליסט, ואנחנו נעשה זאת בשבילכם בצורה היעילה ביותר. חברת אדגו פרסום ושיווק מעמידה לרשותכם 25 שנות ניסיון והיכרות מעמיקה עם קבוצת ידיעות אחרונות – נשמח לשלוח לכם הצעות מחיר אטרקטיביות !

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557