יתד נאמן

עיתון יתד נאמן הוא יומון חרדי המזוהה עם מפלגת דגל התורה ופונה לפלח שוק מוגדר וספציפי של הקהל החרדי-ליטאי. עם זאת, יתד נאמ הוא היומון הנפוץ ביותר במגזר החרדי בעל שיעורי החשיפה הגבוהים ביותר במגזר! העיתון מציע לקוראיו כתבות ומדורים מגוונים הנוגעים לנושאי דת ונושאים אקטואליים בקרב הקהילה החרדית-ליטאית מהארץ ומהעולם. העיתון יתד נאמן מזוהה עם ערכי היהדות ופועל להחדרתם בקרב ציבור קוראיו, תוך ייצוג הערכים והדעות של גדולי התורה במגזר הליטאי.

המודעות בעיתון יתד נאמן מגיעות לפלח שוק מאוד מוגדר וברור, זאת בתנאי שהפרסומות עומדות בתנאי מערכת העיתון והינן בעל אופי מוסרי ללא רמיזות מיניות או נשיות וכדומה. יתד נאמן מופץ מדי יום בפריסה ארצית של כ-26,000 עותקים באמצע שבוע וכ- 32,000 עותקים מדי מוצאי שבת . כ-70% מההפצה מחולקת למנויי העיתון, בעוד היתר נמכר בדוכני מכירה ריכוזיים באזורים חרדיים. בימי שלישי העיתון מחולק חינם בדיוור ישיר ובפריסה ארצית של 135,000 עותקים לכל בית אב חרדי מהפלחים החסידי, ליטא והספרדי.

תפוצה: על פי סקר TGI משנת 2015, יתד נאמן הוא היומון הנפוץ ביותר בציבור החרדי, עם שיעור חשיפה ממוצע של 19.2% בעיתוני אמצע השבוע ו-16.4% בסוף השבוע. על פי הסקר, העיתון החינמי של יתד נאמן ביום שלישי זוכה לחשיפה של 57.4%, שיעור החשיפה הגבוה ביותר של כלי תקשורת במגזר החרדי.

קהל: טווח גילאי הקוראים של יתד נאמן נע בין 21-50, כאשר קוראי העיתון משתייכים ברובם למעמד הסוציו- אקונומי בינוני- גבוה בקרב הקהילה החרדית-ליטאית.

מאפיינים: עיתון שמרני במיוחד המקפיד להימנע מביקורת הנוגעת לסדרי החיים החברתיים של החברה החרדית-ליטאית, או מנושאים שנויים במחלוקת. יש לפרסם רק מודעות הפועלות בהתאם להנחיות של ההנהגה הרוחנית של גדולי התורה במגזר הליטאי. כמו כן, העיתון אינו מפרסם תמונות נשים ואינו מסקר אירועים בעלי אופי מיני או פלילי דוגמת פרשיות אונס או מקרי רצח.

מי מפרסם: פרסום בעיתון יתד נאמן מתאים למי שמעוניין להגיע אל הציבור החרדי בישראל. אפשרויות הפרסום בהתאם להגבלות המגזר. ניתן לבחור במודעות עם גדלים שונים ולהתאים חבילות פרסום לפי התקציב העומד לרשות המפרסם ובהתאם למסר המתבקש.

סגנון: עיתון יתד נאמן נתפס כאיכותי וקריא המשדר איכות וערכי דת. בעיתון לא ניתן לפרסם מוצרים הקשורים למחשבים ואינטרנט ואין אזכור לגבי ספורט ותחרויות.

למה כדאי: פרסום בעיתון ארצי המופץ לציבור גדול אשר אינו נחשף לשום מדיה תקשורתית אחרת. לקוראי העיתון יתד נאמן יש אמון רב לכל מילה הכתובה בעיתון וגם לפרסומות בו.

מעוניינים לפרסם ב"יתד נאמן"?
התקשרו עכשיו וקבלו ייעוץ מקצועי הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת במיוחד וכל זאת ללא שום התחיבות !

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557