דה מרקר

פרסום מודעה בעיתון דה-מרקרדה מרקר

 

עיתון דה מרקר הוא אחד מהעיתונים הכלכליים המובילים בישראל. פרסום מודעה בעיתון דה מרקר הוא פרסום ממוקד וחד, לקהל יעד מאופיין וייחודי. עיתון דה מרקר מחזיק בתפוצה דומה לשל עיתון יומי, ומופץ גם כמוסף בעיתון הארץ וגם כעיתון עצמאי יומי. עובדה זו מעצימה את כוחו של העיתון, ויחד עם אתר האינטרנט הפופולרי, הוא מגיע לעשרות אלפי קוראים כל יום. בעזרת קו כלכלי ליברלי עקשני ומובחן, תמיכה בתחרות ובעקרונות השוק החופשי, יצר לעצמו העיתון דה מרקר קהל קוראים נאמן, ותפוצה רחבה גם בעולם הדיגיטלי. הפילוח המדויק של קהל היעד של העיתון מאפשר לכם לדעת למי בדיוק אתם מגיעים עם המודעה שלכם, וכיצד תוכלו לנהל את משאביכם. בדיוק בשביל זה אתם צריכים את החברה המקצועית ביותר, בעלת ניסיון ארוך שנים והיכרות מעמיקה עם מערכת העיתון, כדי לקבל את חבילת הפרסום המתאימה ביותר ובמחיר הנוח ביותר.

הצוות שלנו ישמח לענות על כל שאלותיכם, וייתן לכם את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר

תפוצה: העיתון דה מרקר מופץ גם כמוסף יומי לכל מנויי הארץ וגם כעיתון כלכלי עצמאי. יחד הוא מגיע לשיעור חשיפה של כ-5%, והוא העיתון הכלכלי השני בתפוצתו בישראל. בנוסף המגזין השבועי של העיתון נהנה משיעור חשיפה של קרוב ל-2%. כמו כן, תכני העיתון נגישים גם ברשת האינטרנט, המגדילה את תפוצתו. מה זה אומר? זה אומר שלקהלים מובחנים הפרסום בדה מרקר משפיע ויכול להביא לתוצאות מרשימות בקמפיין.

קהל: יחד עם החשיפה לקהל המאופיין של קוראי עיתון הארץ, שהוא לרוב משכיל ובעל רמה סוציו-אקונומית גבוהה, דה מרקר פונה במיוחד למגזר הכלכלי ולכל המתעניינים בתחום.

מאפיינים: דה מרקר הוא עיתון כלכלי, בו לצד כתבות אקטואליות על הנעשה בתחום הכלכלה ומידע כללי, מופיעים גם טורי פרשנות מעמיקים ותחקירים עיתונאיים מורכבים. לעיתון קו מערכתי מובחן והוא אינו מהסס לקחת חלק בסוגיות המורכבות של המשק הישראלי. העיתון מציג עמדות כלכליות ליברליות בולטות, ונלחם באופן עקבי בעד קידום התחרות במשק. הופעתו בפורמט טבלואיד, נוח לדפדוף ולנשיאה, מתאימה לפופולריות שלו.

מי מפרסם: כעיתון הפונה למגזר הכלכלי ולעוסקים בתחום, העיתון מארח בעיקר פרסומות של מוצרים ושירותים, לרוב מצד הרשתות הגדולות, לצד מודעות רשמיות יותר, הודעות לציבור, מכרזים, הודעות משפטיות ומודעות דומות.

סגנון: שפתו של הדה מרקר נגישה וחופשית, אם כי מטבע הדברים נעשה שימוש רב במונחים כלכליים מקצועיים.

למה כדאי: כעיתון הכלכלי השני בתפוצתו בארץ, דה מרקר מגיע לידיו של קהל איכותי, מפולח ומובחן.
לפרסם בדה מרקר עכשיו זה נוח – אנחנו נעשה את זה בשבילכם. התקשרו עכשיו לאדגו פרסום ושיווק בע"מ ואנחנו נתאים חבילת פרסום במיוחד עבורכם

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557