גלי צהל 96.6FM

פרסום תשדירים בגל"צ 96.6 FM

גלי צה"ל, כתחנת רדיו המופעלת על ידי הצבא, היא תופעה ייחודית, בישראל ובעולם. יחד עם זאת – ואולי בגלל זה – גלי צהל נחשבת להצלחה גדולה בנוף הרדיו הישראלי. גלי צה"ל היא אחת מאבני הדרך התרבותיות של ישראל, בעלת היסטוריה מפוארת ומהווה חממה לאנשי תקשורת בולטים. תחנת הבת שלה, גלגל"צ, היא התחנה המואזנת ביותר בישראל בקרב הקהל הכללי, וגם גלי צה"ל לא נמצאת הרחק מאחור עם שיעורי האזנה של קרוב ל-24% בחציון הראשון של שנת 2015. כתחנה ממלכתית, גל"צ מאפשרת פרסום ספציפי ומדויק. כדי לעמוד בקריטריונים, חברת אדגו פרסום ושיווק תוכל לעזור לכם לארוז את המסר שלכם בצורה המתאימה לתשדיר בגל"צ.

רוצים לפרסם את התשדיר שלכם בגל"צ 96.6 FM? התקשרו עכשיו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ בטלפון 1800-800-557, והצוות שלנו ישמח לענות על שאלותיכם ולבנות עבורכם הצעת מחיר אטרקטיבית

תפוצה: כאחת מהתחנות הממלכתיות, גלי צה"ל משודרת בפריסה ארצית, ונקלטת בכל מקום, בהתאם לתחנה צבאית שקהל היעד שלה הוא בין היתר החיילים בבסיסי צה"ל. התחנה נהנית מפופולריות ומשיעור האזנה של כ-24%.

קהל: לצד הפנייה לחיילים ולמשרתי הקבע והמילואים, גל"צ פונה לקהל רחב ומגוון ככל שניתן, בתור תחנה ממלכתית ארצית. התחנה מזוהה במידה רבה עם קהל חילוני מבוסס.

מאפיינים: התחנה מתאפיינת בטון ממלכתי יחסית. תכניה מגוונים ופונים לקהל רחב, ובתחנה אפשר למצוא תוכניות אקטואליה רבות, תוכניות מוזיקה מתקופות שונות, תוכניות היסטוריה, תרבות, פנאי וספורט. לתחנה מספר תוכניות ידועות מאוד, ומשדרים בה רבים מהשדרנים הידועים ביותר בישראל.

מי מפרסם: אופי הפרסום הייחודי של גל"צ כתחנה ממלכתית, המאפשר פרסום באמצעות חסויות או תשדירים של ארגונים ממלכתיים או ללא כוונות רווח, יוצר אופי פרסומות ייחודי בתחנה. הפופולריות של התחנה מושכת את המפרסמים הגדולים ביותר, המתאימים לקריטריונים הנוגעים לפרסום בתחנה.

סגנון: סגנון התחנה ממלכתי אך שומר על עדכניות רבה.

למה כדאי: גל"צ היא אחת מתחנות הרדיו הפופולריות ביותר בישראל. הזיהוי הצה"לי והפופולריות הרבה הופכות את התחנה למוקד פרסום ייחודי ורחב מאוד.

אדגו פרסום ושיווק מפיקה תשדירי שירות מקצועיים ואיכותיים ומספקת לכם מעטפת כוללת המכילה: כתיבת ג'ינגל, הלחנה, הקלטה ושירות מהיר ומקצועי תוך 48 שעות עד שהתשדיר מוכן לעלות לאוויר! בעזרתנו, תוכלו לפלח נכון את קהל היעד, לפרסם בתוכניות רלוונטיות וליצור חשיפה אופטימלית בתקציב מוגדר מראש. אם פרסום בגל"צ 96.6 FM זה מה שאתם צריכים, אנחנו הכתובת שלכם

הדרך אל המאזין מתחילה אצלנו

התקשרו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ

אנחנו נפרסם את התשדיר שלכם בגלי צה"ל 96.6 FM

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557