גלובס

גלובס הינו העיתון הכלכלי הוותיק ביותר בישראל והנקרא ביותר מבין העיתונים הכלכליים. גלובס הינו עיתון כלכלי יומי שנוסד משנת 1983, הוא בעל מספר גדול של מנויים בנוסף העיתון שומר על ייחוד בעיצוב, שבא לידי ביטוי בצבע הדפים הכתמתם אשר הפכו לסימן ההיכר שלו.

העיתון בנוי בצורה נוחה לדפדוף (פורמט הטבלואיד) עם כותרות גדולות בדומה לעיתונות הפופולרית בעולם. ייחודו של גלובס על פני האחרים הוא בכך שהפצתו היא בשעות הערב ומתואמת עם סגירת יום המסחר בבורסה ומנויי העיתון גלובס מקבלים אותו לתיבות הדואר באותו יום. העיתון מספק את המידע הפיננסי העדכני והמקיף ביותר, לצד היותו עיתון מרכזי בתחום הפיננסי לעיתון גלובס גם שלל מוספים הפונים לקהלי יעד שונים, כמו ליידי גלובס הפונה לקהל הנשי מגזין פירמה המפרסם כתבות בתחום השיווק והפרסום.

בין מוספי העיתון גלובס הקבועים ניתן למצוא את מוסף הערב, המפרסם כתבות שונות ותחקירים בתחום תרבות הפנאי. מוסף הנדל"ן של גלובס המכיל כתבות ומידע בתחום הנדל"ן. במוסף נדל"ן גלובס מתפרסמות גם מודעות שונות בתחום הנדל"ן ומודעות כינוס נכסים. אחד הלוחות החזקים בשוק היום הוא לוח גלובס המפרסם מודעות דרושים, מודעות נדל"ן למכירה ולהשכרה , ומודעות העוסקות בהזדמניות עיסקיות בארץ ובחו"ל.

עיתון גלובס הוא עיתון מנויים הפונה לקהילה העסקית ובעלי המקצועות החופשיים עורכי דין, רו"ח ,רופאים אדריכלים וכו'.בדומה לעיתון דה מרקר הפונה גם הוא לקהל העיסקי ומופץ במהדורה היומית של עיתון הארץ,עיתון גלובס שומר על קהל מנויים קבוע ונאמן. פרסום מודעה בעיתון גלובס מבטיח חשיפה לקהל קוראים של כ-60,000 איש המקבלים את העיתון ערב ערב על מפתן ביתם . בעיתון כותבים מיטב הפובליציסטים והכתבים בנושאי הכלכלה בישראל גלובס נחשב לעיתון הכלכלי המוביל בישראל. פרסום מודעות בעיתון גלובס יניב תוצאות נאות למפרסמים. בעיתון עמודים מיוחדים המוקצים לפרסום מודעות משפטיות.

מאפייני עיתון גלובס
תפוצה: פריסה בכל הארץ לכ-60,000 איש.
קהל: בני 25 ומעלה מהמעמד הבינוני-גבוה, פונה למגזר העסקי.
נוסד:1983

פרסום מודעה בעיתון גלובס פונה כאמור בעיקר לקהילה העסקית אך גם לאנשים מן השורה שיש להם עניין בתחומים עסקיים והם רוצים להישאר מעודכנים בנעשה. מעבר למודעות המסחריות המתפרסמות בעיתון גלובס ניתן למצוא בעיתון גם שירות כמו, הודעות לציבור, מודעות משפטיות ומודעות אבל – ולפיכך כמעט כולם מפרסמים מודעות בעיתון.

סגנון:
העיתון גלובס נע בין שפה מקצועית שמופנית לקהילת הנישה העסקית לבין שפה שמנגישה את הנושאים הכלכליים כך שיתאימו לכל השכבות באוכלוסייה.

למה כדאי:
פרסום מודעה בעיתון גלובס הוא הדרך הישירה והרחבה ביותר להשיג חשיפה בפני המגזר העסקי בישראל. גלובס הוא העיתון המרכזי בישראל בתחום הכלכלה ומגיע למנעד גדול של גילאים באוכלוסייה. לעיתון המוספים המקצועיים המובילים בתחום העסקים בעיתונות. כמו כן קיימות שלל אפשרויות של פרסום על פי חלוקה ארצית ותוכנית.

אפשרויות הפרסום בעיתון:
פרסום מודעה בגלובס ניתן לפלח על פי תחום ונושא המודעה, אף על פי שתחום הפיננסי הוא התחום המרכזי. על מנת להגיע בצורה המדויקת ביותר לחשיפה בפני קהל היעד ניתן גם לפרסם בכל אחד מהמוספים של העיתון. גלובס הוא העיתון המוביל בתחומו בישראל ופרסום מודעה בו מבטיחה לייצר הד.

מוספי העיתון גלובס:
עמודי החדשות שמופץ כל יום
גלובס שוק ההון שמופץ כל יום
גלובס נדל"ן שמופץ בימי ראשון
גלובס נתח שוק שמופץ כל יום
לוח גלובס שיוצא בימים שלישי וחמישי
כמו כן לגלובס מספר מוספים שיוצאים אחת לשבוע או לחודש כמו פירמה, מוסף הנדל"ן, ליידי גלובס.

לסיכום, בעיתונות המודפסת בתחום הכלכלי הכי שווה לפרסם בגלובס על כל שלל מוצריו ומוספיו

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557