גלגלצ'

פרסום בגלגל"צ 91.8 FM

ברדיו הישראלי אפשר למצוא כל מיני סוגים של תחנות רדיו – אבל אין תחנה שהיא ממש כמו גלגל"צ 91.8FM תחנה שנהנית מהיתרון של השידור הממלכתי, עם הרקע והזווית הייחודית של צה"ל, מקום של קבע בנוף התרבותי הישראלי, והשפעה שחורגת מגבולות המדיום. פרסום תשדיר בגלגל"צ הוא אחת הדרכים היעילות להפיץ את המסר שלכם מעל גבי האתר, במטרה להגיע לקהל רחב ככל שניתן. האופי הייחודי של גלגלצ מאפשר פרסום מסוג מסוים ביותר, ולכן אדגו פרסום ושיווק כאן בשבילכם. היעזרו בחברה המקצועית ביותר בתחום – אדגו פרסום ושיווק בע"מ, כדי להפיק תשדיר רדיו מדויק היישר לשעות השיא של התחנה הפופולרית ביותר בישראל.

רוצים לפרסם את התשדיר שלכם עכשיו בגלגלצ? התקשרו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ בטלפון 1800-800-557, והצוות שלנו ישמח לענות על שאלותיכם ולבנות עבורכם הצעת מחיר אטרקטיבית

תפוצה: גלגל"צ היא תחנת רדיו  בפריסה ארצית, המשדרת מדן ועד אילת. התחנה גלגלצ' נקלטת במספר תדרים בהתאם לאזור הקליטה: 91.8 במישור החוף, טבריה ועמק בית שאן, 107 בחיפה, בגליל ובאילת, 107.1 באזור ירושלים, 99.8 בבאר שבע ובנגב הצפוני. מעבר לכך, גלגלצ' הינה התחנה הפופולרית ביותר בישראל, ואף התחזקה בשנה האחרונה עם שיעורי האזנה של כ-34% בקרב בני 18 ומעלה.

קהל: כתחנה הפופולרית ביותר בישראל פונה גלגלצ' אל כולם. במקורה נועדה לפנות לציבור הנהגים, וגם היום זהו הקו המוביל את השידורים. כל קבוצות הגיל מאזינות לגלגל"צ, בדגש על גילאים 18-65. יחד עם זאת, התחנה פונה במידה רבה לקהל צעיר ומעודכן.

מאפייניםגלגל"צ מתמקדת במוזיקה עכשווית, מקומית ועולמית, תוך הקפדה על פלייליסט מהודק שלעיתים מעורר ביקורת. כמו כן, התחנה מתמקדת בתכנים הנוגעים לנהגים (דיווחי תנועה) ולמשרד התחבורה, כמו גם תכנים לחיילים. בתחנה משדרים כמה מהשדרים המוכרים ביותר בישראל.

מי מפרסם: בגלל האופי הייחודי של התחנה הפרסום בגלגלצ' מאפשר פרסומות מסוג מסוים מאוד אשר לא מתאים לכל מפרסם, ועיקרו תשדירים ממלכתיים וחסויות מסחריות או תוכן שיווקי מסוים. יחד עם זאת הפופולריות של התחנה מושכת גופים גדולים מאוד לפרסם בגלגלצ' 91.8FM.

סגנוןסגנון התחנה צעיר, נגיש אך ממלכתי במידה רבה.

למה כדאיכדאי לפרסם בתחנה הפופולרית ביותר במדינה, הדרך להגיע לקהל הרחב ביותר שאפשר למצוא ברדיו.

אדגו פרסום ושיווק מפיקה תשדירי שירות מקצועיים ואיכותיים ומספקת לכם מעטפת כוללת המכילה: כתיבת ג'ינגל, הלחנה, הקלטה ושירות מהיר ומקצועי תוך 48 שעות עד שהתשדיר מוכן לעלות לאוויר! בעזרתנו, תוכלו לפלח נכון את קהל היעד, לפרסם בתוכניות רלוונטיות וליצור חשיפה אופטימלית בתקציב מוגדר מראש. אם פרסום בגלגל"צ 91.8 FM זה מה שאתם צריכים, אנחנו הכתובת שלכם

הדרך אל המאזין מתחילה אצלנו
התקשרו לחברת אדגו פרסום ושיווק בע"מ
אנחנו נפרסם את התשדיר שלכם בגלגל"צ 91.8 FM

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557