אל קודס

עיתון "אל קודס" הוא יומון ערבי-פלסטיני נפוץ ביותר בישראל ובשטחים. התוכן העיקרי בו הוא חדשות אקטואליה המופיעות בכותרות הראשיות וכן מדור הספורט המתפרש על כ- 2-5 עמודים וממוקם בחלקו האחורי של העיתון. מדובר בעיתון פופולארי במיוחד בקרב האוכלוסיה הערבית-פלסטינית, ולפי סקר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, העיתון נקרא על ידי 81.1% מן הקוראים מעל גיל 18, מה שהופך אותו לפופולארי שבעיתונים בערבית.

בשל אופיו הייחודי, תוכלו לדעת בדיוק לאיזה קהל המודעה שלכם מגיעה וכיצד עדיף לנהל את תקציב הפרסום שלכם. רוצים לפרסם בעיתון הנקרא ביותר במגזר הערבי? אתם צריכים חברה שמכירה את עולם הפרסום והמודעות על בוריו, שיודעת לנסח ולעצב מודעות בשפה הערבית כשפת אם ובעלת ניסיון והיכרות מעמיקה עם מערכות העיתונים השונות. אדגו פרסום ושיווק בע"מ מציעה לכם חבילות פרסום בעיתונים המובילים בהתאם לצרכיכם, בטווח מחירים רחב ונוח לכל כיס.

תפוצה: הפצה של 20,000 עותקים מדי יום ובנוסף גם מהדורה אינטרנטית המגדילה את טווח התפוצה המגיעה לעשרות אלפי אנשי המגזר הערבי מדי יום.

קהל: קוראי העיתון נמנים על האוכלוסייה הערבית (נוצרית ומוסלמית) מכל המעמדות הכלכליים, רובם גברים. טווח הגילים הנפוץ של קוראי העיתון נע בין 20 ל- 40. ישנו משלוח למנויים בדואר ומכירה בחנויות העיתונים.

מאפיינים: העיתון הינו עיתון אקוטאליה וחדשות יומי ומכיל כתבות, כלכלה, ספורט, משפחה, תרבות, בריאות ועוד, בעיקר כאלו הנוגעות למגזר הערבי ולפוליטיקה המקומית. בעיתון ישנו משטחי פרסום למגזר הערבי העוסקים במגוון נושאים – החל ממודעות נדל"ן, רכב, דרך בעלי מקצוע, דרושים וכדומה.

מי מפרסם: הפרסום בעיתון זה יעיל ואפקטיבי במיוחד למי שקהל היעד שלו הוא מהמגזר הערבי, בעיקר אלו שגרים בסביבות ירושלים, הגדה המערבית והשטחים.

סגנון: המוטיב המרכזי של עיתון אל קודס הוא נושאי האקטואליה של המגזר הערבי והאוכלוסיה הפלסטינית ודיונים הנוגעים בעיקר לפוליטיקה האזורית. עיתון אל קודס מתפרסם בירושלים ומשום כך הוא חייב לקבל את אישור הצנזורה הצבאית בלשכת העיתונות הממשלתית של ישראל על בסיס יומי.

למה כדאי: כאחד העיתונים הפלסטינים המובילים בתפוצתם בארץ, אל קודס מגיע לידיו של קהל ספציפי ומפולח, ועל כן מגדיל את יעילות הפרסום.

מעוניינים לפרסם באל קודס? אדגו שיווק ופרסום בע"מ כאן בשבילכם.
אנו נעצב לכם מודעה איכותית בשפה הערבית ולפרסם אותה בשבילכם באל קודס

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557