אינדקס אובייקטיבי

אינדקס ראש העין

פרסום מודעה בעיתון אינדקס אובייקטיבי.
אם אתם צריכים לפרסם מודעה בסביבות ראש העין, פרסום מודעה בעיתון אינדקס אובייקטיבי הוא בדיוק מה שאתם צריכים. מודעה כזו יכולה להיות מודעת אבל, מודעה על אירוע מסוים שאמור להתרחש בקרוב, מודעה על עסק שנפתח באזור, מודעה על בית למכירה או להשכרה, מודעה על רכב למכירה, מודעה על מכירה פומבית, מודעה על מכרז וכל מודעה אחרת שעולה בראשכם.
פרסום מודעה בעיתון אינדקס אובייקטיבי הוא פרסום ממוקד לתושבי האזור כך שיעילות הפרסום גוברת והסיכוי שייצא ממנו משהו רק עולה.

קצת על אינדקס ראש העין
אם אתם צריכים פרסום בסביבות ראש העין, פרסום מודעה בעיתון אינדקס אובייקטיבי הוא הנכון ביותר עבורכם. העיתון מגיע לתפוצה רחבה באזור ראש העין, שערי תקווה ואורנית, ויש בו כתבות על אקטואליה, חינוך, תרבות ופנאי, ספורט, בריאות ועוד.

העיתון הוקם לפני למעלה מ-20 שנה והוא כיום אחד העיתונים הפופולאריים ביותר באזור, והוא מופץ חינם בדיוור ישיר לאלפי בתי אב. פרסום מודעה בעיתון אינדקס אובייקטיבי הוא פרסום בעיתון שמודפס באיכות גבוהה, כך שהוא נשאר אצל אלו שקיבלו אותו עוד זמן רב מה שמגביר את יעילות הפרסום.

פרסום ממוקד – יעילות גבוהה!
פרסום מודעה בעיתון אינדקס אובייקטיבי הוא כפי שציינו פרסום ממוקד לקהל יעד ספציפי. כל הסטטיסטיקות מצביעות על יעילות גבוהה יותר בפרסום כשמדובר על פרסום במקומונים, על פני פרסום כללי ללא כל מיקוד בקהל יעד מסוים.

פרסום מקצועי רק ב"אדגו פרסום ושיווק"
אם אתם צריכים פרסום מודעה בעיתון אינדקס אובייקטיבי חברת "אדגו פרסום ושיווק" היא החברה אותה אתם צריכים. חברת "אדגו פרסום ושיווק" מובילה את שוק הפרסום הארצי והמקומי מזה כ-25 שנה והיא בעלת קשרים מצויינים במדיה על ענפיה השונים. התקציבאים ויועצי הפרסום עומדים לרשותכם מ-09:00 ועד 22:00, וישמחו לסייע לכם בהפקת המודעה, בעיצובה ובניסוח רהוט של המסר אותו אתם רוצים להעביר.

חייגו עכשיו 0722-575-456 ואחד מנציגי החברה יחזור אליכם וייתן לכם את הצעת הפרסום הטובה ביותר התפורה למידותיכם.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557